evet check ya anlamıyorum millet nasıl 1 saat giremiyor autologin kalktığndan beri en fazla 10 dakika da giriyorum :thumbsup: :headbang:

Takımı
Fenerbahce
2 günden beri oyuna girmiyorum ha bire masaüstüne atıyor üstelik attıktan sonra pc çok kasıyor deli oldum :S

Beyler elitesro 2 nin patch ını yukledim launcher de starta basıyorum sonra sro client gözüküyor ve send eror veriyor e yapmam gerek :S :confused1:

küçük bir şey keşfettim elite silkroadı multi client oynamak için :D ilk önce normal launcherdan oyuna giriyorsunuz, ikinci clienti açıp girmeniz için elitesronun içindeki sro client simgesini açık bırakıp launcherı açıp start diyorsunz multi client loader felan isteyen arkadaşlar vardı belki işlerine yarar.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
3. serverda oynuyorum ama elitesro için silk yada gold alabileceğim bir site yokmu?

Beyler Nickim RenasCense güzel guild arıyorum 3 gün önce basladım 56 lw s/s nukerim PM pls 1. sw deyim

Elite sro oynamaya kara verdim ama legend 8 çıktı oyunda ise v1.305 yazıo acaba ben Legend8 i indirip ustune Elite sro yu mu kurcam Legend 7 yı ındırıp mı kurcam

Yukarı Alt