RecLast demiş ki:
PislickGenc demiş ki:
herkesi guildime beklerim Janissary ( Yeniçeri ) oyunda SirRichard a pm atarsanız veya burda ö.m atarsanız konuşuruz
Unionumuza da gidebilirsiniz ^^ Bizim guild yine doldu dolacak diğer guildlerede eleman kazandıralım kale bizim olmalı bu savaşda mutlaka :)
biz bi uniondayız zaten :) Kanunsuz NoWayOut DeathAngels falan var unionda :) sizin guilde gelmek isteyip de yer olmadığından gelemeyen arkadaşlar varsa yönlendirebilirsiniz...

PislickGenc demiş ki:
RecLast demiş ki:
PislickGenc demiş ki:
herkesi guildime beklerim Janissary ( Yeniçeri ) oyunda SirRichard a pm atarsanız veya burda ö.m atarsanız konuşuruz
Unionumuza da gidebilirsiniz ^^ Bizim guild yine doldu dolacak diğer guildlerede eleman kazandıralım kale bizim olmalı bu savaşda mutlaka :)
biz bi uniondayız zaten :) Kanunsuz NoWayOut DeathAngels falan var unionda :) sizin guilde gelmek isteyip de yer olmadığından gelemeyen arkadaşlar varsa yönlendirebilirsiniz...
server acılcakmı boşamı beklıyoruz .D

sw2 buıld 2 bard 2warrior 1 clerıc [STR] 3 Atck windictible / warrior [Tank]
Guıld name [ScreadTurk] TwOHaNDeT / warrior [Lure]
Boş / str clerıc
RJ / Wizzard [Atck]
LegenTDisBack / bard [Full mana]
ThisinStory / bard []
KuCuKOrOsPu / wizzard [ ATck]
LegeNT / Wizzard [Atck]

Evde olsam 1. server açıldıgında başlardımda lanet olsun askerdeyim işte -.-" daha yeni görüyom EU nun çıktıgını

uygun bi yer olursa bende gelebilirim bi topluluğa katılmak istiyorum rogue cleric açtım ama cleric konusunda iyi değilim atak yerine koyarsanız memnun olurum

günlük bi 10 12 saat onlineyim bazen düşebiliyor gece 2 ile sabah 11 arası uyuyorum

Yukarı Alt