Takımı
Besiktas
Evet Arkadaşlar Cok Önemli,Özel Ve Elimde Olmayan Sebeplerden Dolayı Oyunu Bırakmıs Bulunmaktayım.Charımı Hasan'a Teslim Ediyorum.İyi Bakacağından Eminim.Yaza Tekrar Başlıyorum Ama Foruma Dewam :byes:

WeAre

Buralıyım
Gerçekden üzüldüm gökhan. Ne güzel eğleniyorduk ama sonuç olarak bu bir oyun .Hayatın daha önemli takma kafana düzelir zamanla bunlar

Takımı
Besiktas
SirGLooMy demiş ki:
Gerçekden üzüldüm gökhan. Ne güzel eğleniyorduk ama sonuç olarak bu bir oyun .Hayatın daha önemli takma kafana düzelir zamanla bunlar
Teşekkür Ederim Hasan.Gerçekten Hakkın Ödenmez, Ödenemez.Bana Az Emeğin Geçmedi.Herkes Çok Çok Sağolsun.Size İyi Oyunlar.Allah'a Emanet Olun.Hoşçakalın Silkroad Online Dünyası.. :|

aa bıraktığına üzüldüm gökhan ben ReDevil adımı biliyosn sinan ya gercekten bırakmasana yada bende titanda basladım 2x lv im MissMagician pm atarsn yada bn atarım bu arada uzuldm bıraktıgına

Takımı
Besiktas
__NuKeR__Tr__ demiş ki:
aa bıraktığına üzüldüm gökhan ben ReDevil adımı biliyosn sinan ya gercekten bırakmasana yada bende titanda basladım 2x lv im MissMagician pm atarsn yada bn atarım bu arada uzuldm bıraktıgına
Sinan cım boyle olmuyor sadece oyundan msn e de beklerım ^^ mailto:[email protected]

Yukarı Alt