Kayıt
2 Haziran 2017
Mesajlar
1
Beğeniler
0


ElementaryWOW NEDİR ?


Kelime kökeni olarak İngilizce'de temel, ilk ve başlangıç anlamına gelen "Elementary" TR serverleri arasında ülkemizi temsil etmektedir. Elementary Wow olarak oyuncularımıza kesintisiz ve sorunsuz olarak eğlenmelerine imkan sağlamak temel amacımızdır.

Elementary Wow Private Wotlk 3.3.5a versiyonu aktif durumdadır. Sizde uzun soluklu TÜRK serveri arıyorsanız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Başlangıç noktalarında “Heirloom İtem” Vendorları bulunmaktadır. Bu sayede daha rahat ve daha kolay şekilde level kasabilmektesiniz.Ayrıca serverimize ait;

TRANSMOG - Emrah Potter
BANKER BİLO - Görev Adamı
METROBUS - Portal Master
GAZ MAN - Halkın Kahramanı
SERAFETTİN - Gurubashi Arena
CENGAVER - Weapon master
TACETTİN - Tanaris
Denge Sistemi - Dungeon ve raid ortamları için sizlerle.
Duel Sıfırlama - Duel öncesi ve sonrası hp,mana v.b


Gibi daha bir çok faaliyetlerimiz değerli oyuncularımız için oyun içi yer almakta ve her geçen gün bunlara bir yenisi daha eklenmektedir.

"Taşlar değil, yapılan işler anıtları meydana getirir." >

(Elementary Wow / Türk Wow) Doğru yerdesiniz...?

TeamSpeak Adresimiz de bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman TeamSpeak adresimize bağlanabilir burada dostlarınızla birlikte oyun içi devam ettirmekte olduğunuz faaliyetlerde sesli ve yazılı olarak daha seri ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Neden Elementary Wow?

Alanında bilgili ve tecrübeli ekibi sayesinde uzun soluklu olmayı hedeflemesi… Bu sayede planlı ve programlı, yeniliğe açık ve en önemlisi yaptığını bilen bir yönetim kadrosu ile oyuncularına hizmet vermeye başlamıştır.

Yaptığımız Etkinliklere ait görsellerimiz:


Serverimiz 7/24 açık olup yazılan Ticket'lara mümkün olan en kısa sürede yanıt verilip çözümlenmektedir.

Oyuna Kayıt için Tıklayınız.
Oyuna dosyalarını indirmek için Tıklayınız.
Daha fazlası için; ElementaryWoW - Türk WotLK Sunucusu - TürkWoW Serveri

SERVER XP RATES:
Rate XP Kill = 2x
Rate XP Quest = 7x
Rate XP Explore = 2x
Quest = %98
Achievement = %98
Auction House = %100

Tüm wintergrasp, raid, dungeon, battleground ve arena bölgeleri %96/98 oranın da çalışır durumdadır. Sorunlu yada sorun oluşturabilecek kısımların düzeltilmesi sürekli olarak devam etmektedir.

Not: Yukarıda belirtilen rateler ve bölgeler mükemmele yakın oranda çalışır durumdadır. Ancak her ihtimale karşı oranlar minimum seviye de tutulmuştur. Oyuncularımız sunucumuza bağlanıp test ettiklerinde farkı göreceklerdir. Keyifli oyunlar dileriz.
Set realmlist logon.elementarywow.com
Set realmlist logon.turkwow.net
 
Yukarı Alt