Yaklaşık 4-4.5 senedir klasik gitar çalıyorum ama gönlümde hep elektro yatıyor, abim elektro çalmamı istemediğinden dolayı maddi olarak hiç yardımcı olmuyor dolayısıyla öğrenci harçlıklarıyla şöle 100-180 lira arası bir elektro almayı düşünüyorum önerileriniz varmı ?
Offf costururm ben onu yaa içim kıpır kıpır son zamanlarda acayip elektro çalma hevesim geldi internet kafeye gittim adamın ibanezi vardı içim gitti sırf ona dokunmak için bile 10 saatlik parayı verebilirdim o derece yeahh :headbang:
140 liraya Acepro AE 10 var çok hoş bir duruşu var gitarın kullanan gören duyan bilen varmıdır?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hepsiburadaya fln baktım 200'e var bi aletde araştırdım biraz 150 ye fln bulursun dediler bana o civarlarda arıyorum...

hoca 150 liraya alırsın ama çin malı tremolo lu al eve götürürken tremolosu elinde kalsın ^^

tt sisters mı ne vardı o civara anca onu alrsın eğer dersen 400 liraya çıkarım telekester veya epiphone special 2 veya ibanez sa serisinden alırsın

Bursada heykelde bi adam var bi yandan mızıka calıo bı yandan da gıtar otur seyler yapıp ek para kazanabılırsın sonra gıtarını satarsın

230'a uzun ömürlü güzel birşey alırsın^^
Daha ucuzunada alırsın ama ne kadar kullanışlı tartışılır ^^

Şimdi Öncelikle Çalacağın Tarz Önemli.

Resmini Koymuş Olduğun Acepro AE 10 Modelinin Manyetikleri Single'dir Ve Bu Manyetikler Daha Çok Clean Ses Tonu Için Kullanılır. Yani Rock/Metal Tarzı Distortion Bazlı Müzikler Yapacaksan Çift Humbucker Kullanmalısın.

Çift Humbucker: Resmini Koymuş Olduğun Gitarın Manyetiklerine Dikkat Çekiyorum. 3 Tane Teklidir. Humbucker Ise Iki Single'nin Yanyana Konmuş Biçimidir.

Sana Önerim Elektro Elektro Diye Ilk Bulduğun Elektronun Üzerine Atlamaman Uzun Uzadıya Düşünerek Bir Gitar Almandır.

Rock/Metal Yapıcaksan Elektroya Geçiş Gitarı Olarak Tercih Edilen Ve Gerçekten De Işini Iyi Yapan Bir Gitar Olan "Cort X2" Modeline Bir Bak Derim. Illa 0 Olsun Demiyorsan Bu Senin Için Büyük Bir Artıdır. Sonuç Olarak Hiç Görünmeyen Bir Yerde Ufacık Bir Çizik Olsa Fiyatı %40-%50 Arası Düşüyor.

Bu Konuda Bütçe De Önemli. Öncelikli Olarak Bütçeni Öğrenmem Lazım. Bütçeni Söylersen Sana Bir Gitar Önerebilirim. Bir De Tarzını.

hitful demiş ki:

Resmini Koymuş Olduğun Acepro AE 10 Modelinin Manyetikleri Single'dir Ve Bu Manyetikler Daha Çok Clean Ses Tonu Için Kullanılır. Yani Rock/Metal Tarzı Distortion Bazlı Müzikler Yapacaksan Çift Humbucker Kullanmalısın.

Çift Humbucker: Resmini Koymuş Olduğun Gitarın Manyetiklerine Dikkat Çekiyorum. 3 Tane Teklidir. Humbucker Ise Iki Single'nin Yanyana Konmuş Biçimidir.

Sana Önerim Elektro Elektro Diye Ilk Bulduğun Elektronun Üzerine Atlamaman Uzun Uzadıya Düşünerek Bir Gitar Almandır.

Rock/Metal Yapıcaksan Elektroya Geçiş Gitarı Olarak Tercih Edilen Ve Gerçekten De Işini Iyi Yapan Bir Gitar Olan "Cort X2" Modeline Bir Bak Derim. Illa 0 Olsun Demiyorsan Bu Senin Için Büyük Bir Artıdır. Sonuç Olarak Hiç Görünmeyen Bir Yerde Ufacık Bir Çizik Olsa Fiyatı %40-%50 Arası Düşüyor.

Bu Konuda Bütçe De Önemli. Öncelikli Olarak Bütçeni Öğrenmem Lazım. Bütçeni Söylersen Sana Bir Gitar Önerebilirim. Bir De Tarzını.
Çok gzl yazmışsın çok teşekkür ettim Cort x2 benim bütçemi biraz aşıyor ee öğrenciyiz normaldir adım hıdır elimden gelen budur hesabı. Aslında bayram harçlıklarının kesmeselerdi bu paranın üstüne koyarda alırdım o gitarıda dana gibi olduk artık bizden para istiyorlar :mrgreen: .
Bu gitarda karar kıldım umarım isteklerimi bi nebze karşılar :P

0 Al Demiyorum.. Geçen Arkadaşım X2 Aldı 2. El.. 150 Milyona.. Ve Tek Sorunu Neydi Biliyor Musun? Gitarın Arkasında Bulunan ( Yani Normal Çalarken Görünmüyor Bile) Bir Çizik.. 2. Elleri De Düşün Derim.

o bütçeye güzel bir electro alamazsın daha anfisi var
en az 400 liran olacak yoksa o gitar seni sadece 3 aylığına heves gidermeni sağlar başka bir işe yaramaz
biraz beklemelisin bence

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ChrsNYC demiş ki:
o bütçeye güzel bir electro alamazsın daha anfisi var
en az 400 liran olacak yoksa o gitar seni sadece 3 aylığına heves gidermeni sağlar başka bir işe yaramaz
biraz beklemelisin bence
:beer:

hitful demiş ki:

+Daland Burak bilir :P

Yukarı Alt