GreenPearL

Bilgiliyim
Beyler ve bayanlar elektro gitar almayı planlıyorum.İlk başlayanlar için uygun ve parası çok fazla olmayan gitar istiyorum sizce hangi marka alayım?

eğer ilk defa başlıyosan sakın electro alma klasik al ama illaki alıcam diyosan Ibanez öneririm

Absence

Son 3 haftadır elektro gitar arıyorum bende bütçeni söylersen en uygunları söylerim sana tabiki önce ikinci el düşün hiç eline gitar almadıysan önce eskitebileceğin bir klasik gitarlada başlayabilirsin :beer:

CPU

rank8
ibanez öneririm tabi alım gücün varsa bana göre en kalitelisi ve en iyisi o dur :)

GreenPearL

Bilgiliyim
Absence demiş ki:
Son 3 haftadır elektro gitar arıyorum bende bütçeni söylersen en uygunları söylerim sana tabiki önce ikinci el düşün hiç eline gitar almadıysan önce eskitebileceğin bir klasik gitarlada başlayabilirsin :beer:
abi PM marka var 129tl sıfır.İstersen link'i yolliyim pm'den 129tl sıfır sahibinden.com'da satıyo adam. :beer:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
CPU demiş ki:
ibanez öneririm tabi alım gücün varsa bana göre en kalitelisi ve en iyisi o dur :)
Kalite bakımından güzel bir gitar. Ben de ibanez kullanıyorum ama gitara yeni başlayacaksan uygun değil.
Benim önerim cort. Hem gerçekten ucuz, hem fiyatına göre kaliteli. Mesela 500 tl ibanez için hiç bir şey, ama Cort'un en pahalı gitarları 500 tl civarında ve kaliteli. Cort al derim ben. Yanına bir de 10w ev amfisi aldın mı fıstık gibi olur :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GreenPearL demiş ki:
Absence demiş ki:
abi PM marka var 129tl sıfır.İstersen link'i yolliyim pm'den 129tl sıfır sahibinden.com'da satıyo adam. :beer:
Çin malıdır. Çok kalitesiz ve dayanıksız. Ses dersen o biçim berbat. Aman bulaşma öyle çakmalara hiç.
Ama merak ettim linki koyarmısın buraya

GreenPearL

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Absence demiş ki:
Çin malıdır. Çok kalitesiz ve dayanıksız. Ses dersen o biçim berbat. Aman bulaşma öyle çakmalara hiç.
Ama merak ettim linki koyarmısın buraya
http://www.sahibinden.com/elektro_gitar_da_sok_fiyat!bu_fiyat_a_elektro_gitar_gormediniz!-30WQQaXQQ20164064WQQpXQQdisplayitem :beer: :muck:

Wax Whine demiş ki:
CPU demiş ki:
Kalite bakımından güzel bir gitar. Ben de ibanez kullanıyorum ama gitara yeni başlayacaksan uygun değil.
Benim önerim cort. Hem gerçekten ucuz, hem fiyatına göre kaliteli. Mesela 500 tl ibanez için hiç bir şey, ama Cort'un en pahalı gitarları 500 tl civarında ve kaliteli. Cort al derim ben. Yanına bir de 10w ev amfisi aldın mı fıstık gibi olur :muck:
metallicanın konser sistemini kursak eve daha ucuza patlar bro :twisted:

CPU

rank8
Wax Cort marka gitar için güvenilir bir site biliyormusun peki internette çok site var ama hangisi güvenilir bilmiyorum.?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
CPU demiş ki:
Wax Cort marka gitar için güvenilir bir site biliyormusun peki internette çok site var ama hangisi güvenilir bilmiyorum.?
http://www.4cmusic.com adresinden alıyorum ben gitarlarımı netten alırsam. Tabi tünelden elden almak daha iyi :muck:
volaris demiş ki:
bence onuda alma çünkü pm akordu çabuk bozuluo ben sana söyleyimde yamaha alabilirsin
Yamahayı ilerletince alması daha iyi diye düşünüyorum.
GreenPearL demiş ki:
0ları 300 tl idi sanırım. 2. el olduğu için o fiyatta.
Bkz: http://www.4cmusic.com/index.php?aranan_urun=G210BK&arama_tipi=kod
Cort iyidir ya. Zaten ilk başladığın zaman harap olacak gitar. Kalite bir şey olmasına gerek yok pek.

Yukarı Alt