/electusmt2

1-) Yeni Oyuncu Duyurusu
Yeni oyuncu katıldığı zaman tüm bayraklara görünebilir şekilde duyuru düşmektedir

2-) Başlangıç Leveli
Başlangıçta karakterin alacağı +9 itemler ve oyun yardımcı setidir.

3-) Dönüşümler ( Betalı )

4-) NPC Görüntüleri

5-) Efsun Sistemi

6-) Hızlı Ekipman Sistemi

7-) CH Değiştirme Sistemi
İd şifre girmeden oyun içersinden hızlıca ch değiştirelmenize yarar.

8-) 5SN Envanter Kilidi
Bugları engellemek amacıyla girişlerde 5sn envanteri açamazsınız.

9-) Kristal Oda Sistemi
Şifreli kristal oda sistemi sorunsuzca calısmaktadır

10-) Boss Kesince Duyuru

11-) Bugsuz Banka

12-) YMİR Saç Stilleri

13-) YMİR Revesion Officall Pet Sistemi
Bonus Veren Yardımcı Hayvanlarınız Bunlar Kuvvet, Zeka, Çeviklik, İstek ve Güç olarak adlandırılırlar. Her değer onun yeteneklerini artırır ve Hayvan Derbisi'ne girmesine yardımcı olur. Becerilerin, sadece canavarlarla yapacağın büyü düellolarında ve Oyuncuya karşı Oyuncu düellolarda işine yarayacaktır. Derbi güçleri sadece hayvan derbisinde işinize yarar. Hayvanınız önce yavrudur ve hiçbir yeteneğe sahip değildir. Ama gençliğe adım attığı anda bir yetenek, bir derbi gücü kazanır. Sonraki her gelişme evresiyle yeni bir yetenekle derbi gücü edinir. Çok yaşlı hayvanların dört yeteneği ve dört gücü bulunur.

14-) Eşya Sil
Silinmeyen eşyaları npc üzerinde götürerek silebilirsiniz

15-) Güçlü Binek Sistemi
Bu bir yükseltme sistemidir.Savaşırken bineklerini sürebilir ve at skilerini kullanabilirsiniz.3 farklı level var.Genç Hayvan,Ergen,Yetişkin.

16-) YMİR Kostüm Sistemi
Kostüm sistemi , giymiş olduğunuz kıyafetin üzerine daha görsel ve güzel görünen yeni itemleri giymenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde , hem üzerinizde bulunan kıyafetlerin özelliklerini kullanabilecek hem de kendinize özel bulmuş ya da almış olduğunuz kıyafetinizi rahatlıkla giyebileceksiniz.

/electusmt2

BEĞEN VE BİZLERDEN HABER BEKLE :) | EMEĞİNİZİN YENMEYECEĞİ TEK SERVER!

Yukarı Alt