Unforgiven demiş ki:
Ve arkadaşlara tavsiyem, bir spor olsun, beni güçlendirsin, savunmamı ve özgüvenimi artırsın, kodummu oturtayım ve sürekli formda olayım diyorsanız tek seçiminiz - DÖVÜŞ SPORLARI, şayet ben sadece kol çalışıyorum 1 yıl içerisinde muazzam şeyler öğretti antrenörümüz. beden eğitimi derslerinde arkadaşımla boks çalışıyorum o şekilde bağımlılık yaptı. kavgalarda öyle amele gibi bi elle tutup bi elle çakmak yok!, gardı alıp sol sağ bi geçirdinmi karşıdaki adamın şaftı kayar xD
Futbol :headbang:

Adith demiş ki:
Unforgiven demiş ki:
Ve arkadaşlara tavsiyem, bir spor olsun, beni güçlendirsin, savunmamı ve özgüvenimi artırsın, kodummu oturtayım ve sürekli formda olayım diyorsanız tek seçiminiz - DÖVÜŞ SPORLARI, şayet ben sadece kol çalışıyorum 1 yıl içerisinde muazzam şeyler öğretti antrenörümüz. beden eğitimi derslerinde arkadaşımla boks çalışıyorum o şekilde bağımlılık yaptı. kavgalarda öyle amele gibi bi elle tutup bi elle çakmak yok!, gardı alıp sol sağ bi geçirdinmi karşıdaki adamın şaftı kayar xD
Futbol :headbang:
futbol bence aşırı sıradan bir spor, bokstaki heyecanı hiçbirşeye değişmem adam burnuna gömecek diye g*tün uçukluyor :mrgreen:

bütün boksörler düzceden çıkıyor galiba yahu :P bildiğim kadarıyla wT de düzceli bende Düzceliyim benm babamda lise zamanında boksörlük yapmış bazı fotoğrafları ve eldivenleri duruyor

Düzceli baksırlarız biz :D

Ahan da geldi eldivenler :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kai

olduser
Evet,eldivenini çok beyendim,tasarımı ve renk uyumu süper olmuş.Umarım kötü emellerine alet etmezsin :lol:

Yukarı Alt