extraloob demiş ki:
hobaa sende mi boksörsün soru:

PS : wt seni döferrrr :P
o döver abi hem benden eski hem benden çok maç yapmış (ayrıca ikimiz de düzceliyiz fakat farklı yerlerlede antrenman yapıyoruz) :mrgreen:

döfer vallahi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuuu mantıklı boksör wallahi helal olsun şuna inandım ikinizde beni döfersiniz hep hayalimdir bir boksör ile kavga etmektir bende güzel kavga ederim ama bizimkisi serseri işi profesyonelle karşılaşmak hayalimdir 2 kafa bi göz bi aduket bakalım yatıyor musun :P

Fre3sTyLe demiş ki:
Tasarım güzel.Kaç yaşındasın ve kaç yaşında başladın ?
Daha yeniyim bir yıl anca oldu. Yaş 16.

extraloob demiş ki:
uuuu mantıklı boksör wallahi helal olsun şuna inandım ikinizde beni döfersiniz hep hayalimdir bir boksör ile kavga etmektir bende güzel kavga ederim ama bizimkisi serseri işi profesyonelle karşılaşmak hayalimdir 2 kafa bi göz bi aduket bakalım yatıyor musun :P
Abi hiçbir zaman büyüğüme meydan okumam ama ailevi meselelerde gücüm yetmiyorsa bile teknikle knockout ederim. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ehehehe bir genç için en iyi spor boks bence gerçekten lisede kimse yanına bile yaklaşamaz :P

extraloob demiş ki:
ehehehe bir genç için en iyi spor boks bence gerçekten lisede kimse yanına bile yaklaşamaz :P
sınıfta boksa başladığım haberini bi köstebek sızdırmış, tüm okula yayıldı 9. sınıftayım takılan yok. ayrıca aynı spor kulübünden 5-6 kırmızı kuşak kung fu ve kickbox'çı arkadaşlarım var, sorun olduğu zaman grup olarak çalışıyoruz :D

yahu ne güzel birşeydir bu süratkargo, sipariş kodunu yazıyorum arabayla ve vapurla nerede olduğunu GPS aygıtı gibi söylüyor :D

Ve arkadaşlara tavsiyem, bir spor olsun, beni güçlendirsin, savunmamı ve özgüvenimi artırsın, kodummu oturtayım ve sürekli formda olayım diyorsanız tek seçiminiz - DÖVÜŞ SPORLARI, şayet ben sadece kol çalışıyorum 1 yıl içerisinde muazzam şeyler öğretti antrenörümüz. beden eğitimi derslerinde arkadaşımla boks çalışıyorum o şekilde bağımlılık yaptı. kavgalarda öyle amele gibi bi elle tutup bi elle çakmak yok!, gardı alıp sol sağ bi geçirdinmi karşıdaki adamın şaftı kayar xD

Yukarı Alt