EmmaW

Yapılan araştırmalar ışığında aşırı fare kullanımından kaynaklanan stres, iş ortamında yaralanmalara kadar gittiğini ortaya koyuyor.
Deanmark Ltd şirketi yaptığı bu teknolojik ürünle tüketici karşısına çıkıyor.

Şirketin kurucuları olan Mark Bajramovic ve Oren Tessler; "Airmouse, insan formuyla başlar, ve onun etrafında pratikliği inşa eder. Klinik yönden test edilen AirMouse bileğinize takar takmaz vektörel olarak kendini hizaya getirerek muntazamca konumlanır.Bir Mouse dan beklediğinizin ötesine geçebilirsiniz." dedi.

Kablosuz olan ve optik lazerden faydalanılarak çalışması sağlanan AirMouse, Bir kere şarj edildikden sonra 1 hafta boyunca kullanılabileceği belirtildi. AirMouse, mavi, sarı, siyah ve mor renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak. Piyasaya çıkması muhtemel tarih önümüzdeki 6 ile 12 ay içerisinde gerçekleşecek.Fiyatının 129 dolar civarında olması gelen haberler arasında.
veteknoloji.com

İşimi görmez.Ben bir taraftan bilgisayar ile uğraşırken bir taraftan cips yiyip kola içtiğim için kullanışlı olmaz^^

EmmaW

ImmorTaLGoD demiş ki:
İşimi görmez.Ben bir taraftan bilgisayar ile uğraşırken bir taraftan cips yiyip kola içtiğim için kullanışlı olmaz^^
pc başındayken sadece cips kola yemekle uğraşmıyoruzki ben almam şahsen :P :lol:

Yukarı Alt