Onur şu sex hayatımın tavan yaptığı günlerde tekrar beni oyuna başlatıcaksın bak :D Seni gördüğüm zaman silkroad oynamak istiyorum abicim ya :D

Herkese Merhabalar. ElagonSro YENI clienti hazır durumda dün saat 20,00 dan beri. Bilgilendirme yapılmadı yoğunduk bu yüzden özür dileriz. Biz ElagonSro ekibi olarak Savaştan sonra yeni cliente geçmeye karar verdik. Savaştan önce getireceğimiz clienti her arkadaş farketmez ve indirmez ise savaş sonrası oyunu 100 200 kişi bırakır düşüncesiyle hareket ettik. Ayrıca ünlü video editör wintor (wiNt) ile anlaşma sağladık. Temmuz ayının 10 unda video hazır olacak ve server tanıtımımızı Piotr yapacaktır. 500 ile 1000 kişi arası oyuncu geleceğinin garantisini vermektedir. Ayrıca eklemek istediğim başka bir konuda şu : Biz 2 coder olarak görev yapmaktayız . 2 yakın arkadaş. Arkadaşımız trafik kazası geçirdiği için işlerimiz aksadı. Ilgilenemedik . Hepinize çok teşekkür ederiz.

Bu arada Onurcum o sitedeki sanırsam honor point 5k dedigin. Mezun sıralamasında 1. sırada 150 mezun var bebegim :kalp:

The47

Bilgiliyim
ben sordum guild dolu dediniz madem millet fw ye gelmiyor, ki sayımız az diyosunuz, neden tutuyosunuz guildde gelmeyenleri ayıp olmasın eş dost mantıgı mı?

Yukarı Alt