Belki adını duymuşsunuzdur rev6 da 7. sıraya kadar yükseldik ama bir takım olaylar sebebiyle artık eski canlılığını yitirdi biz bu canlılığa sizlerle kavuşmak istiyoruz guilde içi item paylaşımı ve seviyeli bir ortamı vardır bunlar eski anılarımız sürekli online olan 3 5 kişimiz vardır ilgilenenler oyunda MFC ye yada WaR_KinG e pm atabilirler Embarassed

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hayır hacklenmedim _KRAL_ hacklendi onu kurtarmak için baya uğraştım tikiye felan söyledim onların ıkardığı bir dedikodu yok ben hackledim geri verdim o çarın geri alınması için yapmadığım şey kalmadı

zafo demiş ki:
hayır hacklenmedim _KRAL_ hacklendi onu kurtarmak için baya uğraştım tikiye felan söyledim onların ıkardığı bir dedikodu yok ben hackledim geri verdim o çarın geri alınması için yapmadığım şey kalmadı
herkes ayrı bişi yasıo biri dio ban yedi biri hacklendi yok öldü yok sattı :lolmuch: extraokk

mfc bide senin arkın pm atmıstı guilde gelcenmi die kimsin dedim mfc nin arkı dedi lady le baslıo dc yedim yoksa gircektim sizin guildin sınırı kaç lvl

bekir için çok büyük bir şanslızlıktı biz bu guildi ve kendı o çarı kasmak için çok uğraşmıştır bunu ben bilirim yani.. çok üzüldüm zaten ama çar geri alındı.. Razz

arkadaşlar silkroad yetkılıler 31 aralık yılbaşı dolayısıyla bot kullananları kara listeye almışlar.her an banlanmalar gelebılır lagdan kurtulmak için bu yöntem seçilmiş
herkez kasasında silk bulundursun...

Yukarı Alt