Başlıkta Görüldügü gibi Sroya başlayalıdır hep kafama takılıyordu fakat sormuyordum gece aklıma geldi sorayim dedim Konu şu

1.Çogu Kişi El yakma olarak Fire Kullanıyor digerlerinden farkı nedir mesela ben buz kullanmak istiyorum ama fire daha iyi diyor neden? bunların her karaktere ve slota göre ayri bir gücü mü var ben mi karıştırıyorum illa fire mi kullanmam lazim
Pure int bir hesapta

Edit:

2.Tabletler ne işe yarıyor ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Skillerin üstünde attack rate(atak gücü) ayrıntıları yazar , buna bakarak kıyaslayabilirsin.
Fire daha fazla atak gücüne sahiptir ama cold karşıdakini dondurarak sana zaman kazandırır o arada pot basarsın , haliyle defansif bir skill diyebiliriz.

Skillerin üstünde attack rate(atak gücü) ayrıntıları yazar , buna bakarak kıyaslayabilirsin.
Fire daha fazla atak gücüne sahiptir ama cold karşıdakini dondurarak sana zaman kazandırır o arada pot basarsın , haliyle defansif bir skill diyebiliriz.
Anladım Lightin tam olarak işlevi nedir ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lighting hiç kullanmadım , bu yüzden bakmadım açıklamasına. Eskiden hızlı koşma skilli için açıyordum , şimdi pvplerde onunda bir esprisi kalmadı.

Tabletler itemlere özellik basmaya yarıyor , üstlerinde yazıyor ne özelliği olduğu.

Peki Teşekkür Ederim son bir soru Buz Nukesi attıgımız zaman el yakma buz oldugu zaman buz nukesi + buz el yakması Hasarımızı mı çogaltır yoksa ? Fire el yakması +buz nukesi ile aynı hasarı mı vurur

STR Cold Bowman'lar zamanında kanser ediyordu herkesi,
INT Nuker Fire da kanser ediyordu,

ben light el yakması da kullandım, party ile bowman kasarken sıçradığı için toplu hedeflerde bir nebze işe yarıyor bir de vurduğun kişi yada mob'un parry rate düşürüyordu yanlış hatırlamıyorsam, Parry rate de yanlış hatırlamıyorsam skillerde ve silahlarda aralık olarak belirtilen hasarın alt limite daha yakın olmasını sağlıyordu. (Bir nevi karşı taraf sana 1200 vuracağına parry ratesi düştüğü için 1130 falan vuruyordu)

Tamamıyla senin ne yapmak istediğin ile alakalı o skill seçimi olayı :)

Dipnot: oyunu bırakalı bayaaa oldu yanlış hatırlıyor olabilirim.

Takımı
Galatasaray
cold imbuenun sesi çok iyi değil miydi ? sırf sesi için kullanırdım

Banada nedense light el yakmasının görünüşü daha iyi geliyor :D ve sesi böyle cızzt eden o ses anlayamazsınız :D

Yukarı Alt