Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yok yani senin için attı demedim

o adam attı manasında söyledim ;

@sarko
adam attı beyler

ps:Yanlış anlam çıkıyor.

Takımı
Galatasaray
Guernica demiş ki:
yok yani senin için attı demedim

o adam attı manasında söyledim ;

@sarko
adam attı beyler

ps:Yanlış anlam çıkıyor.
biliyorum , bir de kanıt koyayım diye yazdım.
ordan atlayıp da yaşamak mümkün mü ? umarım yaşatılır ...

Hürriyet gazetesinin resmi sitesine girin henüz atladığına dair net bir bilgi yok.Son bilgi ;
Polisin ikna etmeye çalıştığı şahısın intihar girişimi sebebi de bilinmiyor. Uzman polisler şu an eylemcinin etrafına sardı. Kişiye fark ettirmeden yaklaşmaya başladı.

Polislerden oluşan ikna timine sivil görevliler de katıldı.

İstanbul Belediyesi, yollarda bulunan bilgilendirme tabelalarında vatandaşları trafik yoğunluğuna karşı uyarıyor.

FLAŞ GELİŞME

İntihar girişiminde bulunan kişinin ekşi sözlük yazarı olduğu öne sürüldü, Nickinin de 'Meth' olduğu belirtiliyor. Şu anda intihar girişimi süren kişi bu sabah ekşi sözlüğe bir mektup yazarak bu eylemini duyurdu. Ardından köprüye gittiği öne sürülüyor. Ekşi Sözlük'teki 'Meth' nickiyle yazı yazan kişi mektubunda anne babasına ve arkadaşlarına intiharıyla ilgili çeşitli mesajlar veriyor.

Saat 14.15

Köprüdeki intihar girişimi yaklaşık 1 saatti sürüyor. Polis ve sivil bazı görevliler ikna çabalarına devam ederken, gazeteciler olay yerine yaklaştırılmıyor.

olmez sakat kalirsa akulu arabasini ben alirim *m*- ama arkasina ccc inci si**er sakat birakir ccc yazili olcak

ps:inci :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt