Ekranda rezalet

Hürriyet'in spor müdürü Ercan Saatçi ile Metin Özülkü Galatasaray'a bastı küfürü...

FB TV'de Metin Özülkü'nün hazırlayıp sunduğu Müzik Molası adlı programda küfürler havalarda uçuştu.

Programın konuğu Hürriyet Spor Servisi Kooordinatörü Ercan Saatçi'ydi. Banttan yayınlanacak programın çekimleri sırasında Metin Özülkü - Ercan Saatçi ikilisi arasında ağza alınmayacak bir diyalog yaşandı.

Metin Özülkü, sohbetinde "Biraz spora girmek istiyorum..." diyerek konuya girdi ama ne olduysa o an oldu.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Ercan Saatçi Metin Özülkü'nün bu girişinin ardından sohbeti sokak muhabbetinden bile daha düşük seviyeye çekip, "Nasıl s....k Galatasaray'ı" diyor, bu belden aşağı küfüre gülen Metin Özülkü de Ercan Saatçi'yi destekleyip "A...a k......k Galatasaray'ın" diye söze devam ediyor.

İkili bu görüntülerin montajını yapıp elbet küfürlü bölümü çıkarttı. Yani bu küfürlü görüntüler FB TV'de yayınlanmadı. Ancak belli ki küfürlü bölümler montajda yok edilmesi gerekirken, edilmedi. Ya da edilirken bir kopya alındı.

Büyük ihtimalle FB TV'de çalışan bir kişi bu görüntüleri dışarı sızdırdı. FB TV çalışanları daha önce spor kamuoyuna "Çalışanlarının büyük kısmı Galatasaraylı" haberiyle yansımıştı. Yönetim de bu eleştirilere "Ne yapalım kardeşim, kanal yönetiyoruz" şeklinde yanıtlamıştı.

Anlaşılan o ki FB TV'de çalışan bir "Ajan" çöpe gitmesi gereken bu görüntüleri dışarı sızdırdı

Bu görüntüler doğan olarak Galatasaraylı taraftarların da eline geçince kızılca kıyamet koptu. Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, ortalığı haklı olarak ayağa kaldırdı. İnternet sitelerinden bir açıklama yayınlayan ultrAslan, büyük tepki gösterdi.

İşte o görüntüler:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Absence

Televizyonda yayinlanmamis bir kisim neresi rezillik cem yilmaz kufur edince herkes guluyor adamlar kendi aralarinda konusmuslar gunluk hayat konusmalari

Zaten büyük tartışmalarla gaztenin spor müdürü oldu şimdi iyice durumu sakata girdi yakında alınır görevinden görür Galatasaray'ı ^^

Xplosive

Bilgiliyim
Rezillik denemez tam manasıyla yayınlanmaması gereken bir kesimi yayınlamışlar yoksa bu adamlar gerçek hayatlarında da böyleler. Altı üstü günlük konuşmalarda edilen küfürler bunu hepimiz yapıyoruz. ^^

Ben gazete yazarlarının konuşmalarını daha dikkatli seçmesindene yanayım.Çünkü ettikleri sözler bir gazete yazarına yakışmaz.Siz diyorsunuz ki bu tür konuşmalar normal.Bazı küfürü seven arkadaşlarımız için herşey normaldir onlara göre.Bir gazete yazarı her anlamda farkını ortaya koymalıdır.Sokaktan insanlar gibi konuşacaksa gitsin sokakta bağırsın yazarlık felan yapmasın.Herkes haddini bilmeli.....

aeonxxx demiş ki:
Ben gazete yazarlarının konuşmalarını daha dikkatli seçmesindene yanayım.Çünkü ettikleri sözler bir gazete yazarına yakışmaz.Siz diyorsunuz ki bu tür konuşmalar normal.Bazı küfürü seven arkadaşlarımız için herşey normaldir onlara göre.Bir gazete yazarı her anlamda farkını ortaya koymalıdır.Sokaktan insanlar gibi konuşacaksa gitsin sokakta bağırsın yazarlık felan yapmasın.Herkes haddini bilmeli.....
:thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işin ilginç tarafı gerçekten ercan saatçiyi tanırım ve bu küfürü edecek adam asla değildir etmezde montaj olduğuna inanıyorum haa oldu ki bunu diyen kendisi o vakit harbiden şoke durumdayım, ayrıca bu da ilginç bir sevinme şeklidir hani bende sertimdir fanatik durumlarndayımdır fb'de görmüşsünüzdür ama küfür etmem edemem ki öyle bir cümle hiç kuramam yahu şaka gibi harbiden demek ki neymiş herkes hata yapabilir :P

extraloob demiş ki:
işin ilginç tarafı gerçekten ercan saatçiyi tanırım ve bu küfürü edecek adam asla değildir etmezde montaj olduğuna inanıyorum haa oldu ki bunu diyen kendisi o vakit harbiden şoke durumdayım, ayrıca bu da ilginç bir sevinme şeklidir hani bende sertimdir fanatik durumlarndayımdır fb'de görmüşsünüzdür ama küfür etmem edemem ki öyle bir cümle hiç kuramam yahu şaka gibi harbiden demek ki neymiş herkes hata yapabilir :P
Zzzz.Ne kadar tanıyorsun yapma loob?
Muhabbetin mi var,samimi arkadaş mısın?

Yukarı Alt