ya arkadaşlar bend widia 2000 xp kullanıuyorum ama silkroadı kaldırmıyo hep sorun veriyo eskiden çalışıyodu ne yapabilirim bunun bi üstü var mı veye link verebilir misiniz cahillek işte yapamadım

halıl demiş ki:
ya arkadaşlar bend widia 2000 xp kullanıuyorum ama silkroadı kaldırmıyo hep sorun veriyo eskiden çalışıyodu ne yapabilirim bunun bi üstü var mı veye link verebilir misiniz cahillek işte yapamadım
Ekrar kartını cd tak bilgisayarıma sag tıkla ekran ayarları var orda ekran kartının modeli yazar ona gir sürücü güncelle de sonra cıkan kutucuktan taktıgın cd göster ve güncelleştir. şahsen ben 10 bord ekran kartı ile bile silkoad onuyorum. olmadı işlemcini kontrol ettir ok. fazla kasıosa.

Bende o sorunu XPde yaşadım.Ekran kartının en güncel sürümünü indirdim yine çalışmadı.Soru işareti hatası verip durdu.Sonra bilgisayarı Vista Ultimate e çevirdim.Vista kendi güncelleştirmeleriyle ekran kartını yeniden yükledi ve oyun çalıştı :lol: :lol:

halıl demiş ki:

Kardeş Hiiç Uğraşma Bende de Aynı Sorun Çıkıodu.... Oyunu Silip Yükkledim Sorun Felan Kalmadı...
extraokk

bende silip yukledim bi kere calıştırıyo 2. açtımda olmıyo tekrar aynı hata

ekran kartim Nvıdıa Ge Force FX 5500 bana bunun en güncel versiyonunun linkini verir misiniz

Ben bu olayı anlamadım.Örneğin benim ekran kartı ATI RADEON X550,en son günceli indirdiğim zaman x bilmem kaçmı oluyor,yoksa yine X550 yeni sürümmü indiriyoruz.

Yukarı Alt