Beyler makinamın ekran kartı yetersiz geldiği için crysis, call of duty 4 gibi oyunları kaldırmıyo, bu yüzden ekran kartını değiştirmek istiyorum nsl bişi tavsiye edersiniz.Ben fazla bilgisayar parçalarından anlamadığım için yardım istiyorum.Çok fazla pahalı olmasın öğrenci işi olsun. Bide aldım mı sağlam bişi alalımki gene gene değiştirmek istemesin anlatabildim mi. Yeni çıkacak olan oyunlarıda desteklesin 1-2 ay sonsa gene ekran kartı değiştirmek zorunda kalmıyim :D zor zar harçlıkları biriktirdim :wink1: :) Acil yardım ederseniz sevinirim. :!: :!:

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Bi tavsiyede bulunabilirim sana fiyat ve performans olarak iyi bi makine

512MB GDDR3 Chipset : HD 3870 / RV670XT Çekirdek Hizi : 766MHz Bellek Hizi : 1800MHz Steam Islemcisi: 320 Bellek Veriyolu : 256bit Vga Slot : PCI Express 16X Üretim Teknolojisi

bahsettiğin oyunları rahatça oynarsin =)

Buradan bakabilirsin;
http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=11933&ref=akakce&v=1.48.7

Fiyat aralığı max. 125 Lira falan olması lazım fazla çıkmıyo çünkü :cry:

Bilgisayarımın özellikleride aşağıda;
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_TIMSAH_ demiş ki:
Fiyat aralığı max. 125 Lira falan olması lazım fazla çıkmıyo çünkü :cry:

Bilgisayarımın özellikleride aşağıda;
- Resim Silinmiş.
ATI HD 3650 al, öneririm bende o var.Keseni yakmaz ve güzel bir kart

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BøBa demiş ki:
o pc ye bence 128 bit bi ekran karti alinmaz verdiğin paraya değmez yani.Bahsettiğin oyunlarda 256 bit olmasi gerekli yani rahat rahat yüksek görüntüde oynamak istiorsan sabret para biriktir derim ben :wink1:
Bi kaç tane seçenek yazabilirmisin acaba kaliteli ve pahalıdan başlayıp ucuza doğru, 2-3 tane seçenek sunsan yeter o olmassa o olur vs.

Usta çok pahalı bunlar ya, max. 100 - 125 lira falan olması lazım. Bu ayarlarda yokmu düzgün bişi, kusura bakma senide çok uğraştırıyorum ama. Yardımcı olursan çok iyi olcak.

Arkadaşlar bugün bilgisayarcıyla konuştum bana 3 tane ekran kartı tavsiye etti bunlar işimi görürmü bi yardımcı olursanız sevinirim.
1) Palit 512 Mb 9400 Gt
2) Palit 1 Gb 9400 Gt
3) Palit 1 Gb 9500 Gt

Yukarı Alt