bu verdigim link silkroad online ın kendi sitesidir burdan linke tıkladıgınızda size oyundaki id ve sifrenizi soracak orayı doldurup log in oluyoruz ve karsınıza ekran kartı driver listesi gelecek ordan uygun olan surucuyu secip download edin yukleme bitince pc nize kesinlikle restart atın tesekkurler^^
http://www.silkroadonline.net/member/SR_Login.asp?Path=http://www.silkroadonline.net/dataroom/download.aspbu resimdeki gibi sifre ve pw yazıp log in oluyoruz:
-Resim Silinmiş.
burdan da ekran kartı tipini secip driver ı yukluyoruz:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BOSPHORUS demiş ki:
paylaşım için tşk bu ilk paylaşımın dimi :mrgreen: :mrgreen:
abi yemin ediyorum bu aralar yorumların beni kahkahalara boğuyor o nasıl bir eziştir adama noob desen bu kadar etkilemez ahahahaa bu ilk paylaşımın di mi :lolmuch: :mrgreen: Razz :lolmuch:

talha hacım sen rahat ol walla ben topici görünce seni hemen gözlerinden öpesim geldi bu ilk paylaşımın için ilkerin mesajı görünce dağıttım kendimi ihihihihii :lolmuch:

extraloob demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
paylaşım için tşk bu ilk paylaşımın dimi :mrgreen: :mrgreen:
abi yemin ediyorum bu aralar yorumların beni kahkahalara boğuyor o nasıl bir eziştir adama noob desen bu kadar etkilemez ahahahaa bu ilk paylaşımın di mi :lolmuch: :mrgreen: Razz :lolmuch:

talha hacım sen rahat ol walla ben topici görünce seni hemen gözlerinden öpesim geldi bu ilk paylaşımın için ilkerin mesajı görünce dağıttım kendimi ihihihihii :lolmuch:
ona iki cift lafım var ama burda solenmez ben de bişey yokmus gibi evet ilk diyom kuzu kuzu ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci bitanem merci Cool

hacım sen keyfine bak zamanla taşlar yerine oturur ilkeride biliriz ne ağır yapardı sitede şimdi doluyor alayına bunu yazarken bile gülüyorum varya ilk mi abi hee ilk ne olacak erdener abi vardı leman da aynı onun gibi :lolmuch: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ATI-NVIDIA bunlardan birisini ekran kartının chipsetine uygun olanını seçeceksin Wink

Lloody demiş ki:
Burdaki driver ları sürekli güncelliyorlar değil mi?
Ben güncel olmadıgını düşünüyorum yanlışım varsa düzeltilsin en son ekran kartı sürümü kullanıyorum oyundan atma oluyor bazaen ışınlanmadan bazen yattığımda şehre dönüşte soru işareti ile karşılaşıyorum buda beni deli ediyor.

Siteden ekran kartı güncelleştirelim dedim indirdim kuracagım; bilgisayar kurmak istediginiz ayarlar kullandıgınızdan eski diyor.

Sizce güncelleniyor mu??

Bence hayır; yanlışım varsa izah edermisiniz?

Teşekkürler.

hacım,
NWO adamı kötü bozuyo be, alayına dolarım farketmez sen geçen ki global show görücektin harbi ben de pislik olmaya başladım utanıyorum kendimden :mrgreen:
extraloob demiş ki:
merci bitanem merci Cool

hacım sen keyfine bak zamanla taşlar yerine oturur ilkeride biliriz ne ağır yapardı sitede şimdi doluyor alayına bunu yazarken bile gülüyorum varya ilk mi abi hee ilk ne olacak erdener abi vardı leman da aynı onun gibi :lolmuch: :mrgreen:

mdcrash demiş ki:
Lloody demiş ki:
Burdaki driver ları sürekli güncelliyorlar değil mi?
Ben güncel olmadıgını düşünüyorum yanlışım varsa düzeltilsin en son ekran kartı sürümü kullanıyorum oyundan atma oluyor bazaen ışınlanmadan bazen yattığımda şehre dönüşte soru işareti ile karşılaşıyorum buda beni deli ediyor.

Siteden ekran kartı güncelleştirelim dedim indirdim kuracagım; bilgisayar kurmak istediginiz ayarlar kullandıgınızdan eski diyor.

Sizce güncelleniyor mu??

Bence hayır; yanlışım varsa izah edermisiniz?

Teşekkürler.

her yeni çıkan driver sorunsuz olmuyor ama. silkroad kendi denediği driverleri veriyor sanırım.

gEo

rank8
vista 32 bit üvey evlat gibi hiçkimse iplemio sro da da yok nvidia nın kendi sitesindede bakalım ne olacak güncellemeden nereye kadar gidecek :S

beyler naptıysam olmuyo su mıcrsof+C lıbray hatasını gecıremedım oyundan sıkıldım bu yuzden bırakmayı dusunu yom yardım cı olun ple

Idea 2 Gundur beklıyom ama yardım eden yok exrtraloobun kardesılıgı bumu bırı el atsın yaw allah rızası ıcın zordurumdayım kota yı mahfettı bu yuzden sro
hmm hmm hmm hmm

Yukarı Alt