1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ekonomiye Kadın Gücü’nden Anneler Günü


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  Turkcell ve n11.com işbirliğiyle dar gelirli girişimci kadınların birbirinden şık ürünleri milyonlarla buluşuyor
  Ekonomiye Kadın Gücü’nden Anneler Günü’ne özel el emeği göz nuru ürünler
  Turkcell’in TİSVA işbirliğinde hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesinden faydalanan girişimci kadınların birbirinden şık ürünleri n11.com’la yapılan işbirliği sayesinde artık milyonların beğenisine sunuluyor. Anneler Günü’nde annenize; Konya’dan Hakkari’ye, Trabzon’dan Aydın’a Türkiye’nin pek çok ilinden ülkemizin nadir bulunan, geleneksel ürünlerini alın; hem onu hem de el emeği göz nuru üreten kadınları mutlu edin!
  Anneler Günü hediyeniz için seçenek çok! Turkcell ve n11.com’un işbirliği sonucunda Türkiye’nin 28 ilinden, 51 kadının ürünü, toplam 103 seçenekle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ekonomiye Kadın Gücü projesi kapsamında mikrokredi desteği alarak üreten kadınlar tarafından hayata geçirilen, ülkemizin nadir bulunan, geleneksel tarzda üretilen yöresel ürünleri n11.com’un Turkcell El Emeği mağazasında 5 TL ile 1500 TL fiyat aralığında satışta… Ürünleri satın alan tüketiciler, Anadolu kültürünün en güzel örneklerine sahip olmanın yanı sıra, Ekonomiye Kadın Gücü projesine ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan, aile bütçesine katkı sağlayan kadınlara da destek vermiş oluyor.
  Ekonomiye Kadın Gücü sanal mağazası, n11.com’un ana sayfasında “Seçkin Mağazalar” bölümünde Turkcell El Emeği ismiyle yer alıyor. Mağaza, Anadolu’nun otantik, geleneksel ve tamamen el işi ürünlerinden seçilen ürün gamına sahip. Kastamonu’dan taş baskı masa örtüleri, Konya’dan tuzdan yapılmış aksesuar malzemeleri, Mardin’den bıttım sabunu, Hakkari’den yöresel fistan takımı, Samsun’dan yün dokuma cecim kilimi ve Kütahya’dan çini takılar bu seçeneklere sadece birkaç örnek… Satışa sunulan her ürünün açıklamasında el emeği göz nurunu üreten kadınların öyküsü, ürünün detaylı özellikleri ve üretim tekniğine de yer veriliyor.
  EK BİLGİ
  Akıllı Kadınlar Kulübü’nden Anneler Günü indirimleri
  Turkcell’li hanımların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak kampanya ve sürprizlerle benzeri olmayan bir avantajlar dünyası haline gelen Akıllı Kadınlar Kulübü de Anneler Günü’nü unutmadı. Turkcell Akıllı Kadın Kulübü üyeleri için Mayıs ayında Watsons mağazalarında Nivea yüz bakım ürünlerinde ekstra %20 indirim söz konusu olacak. Yine Mayıs ayına özel İpragaz’dan 12 kg. ev tüpü 64,90 TL’ye alınabiliyor. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün Ergo Sigorta işbirliği sayesinde kadınlar evlerini ve kendilerini güvenceye alabiliyor. Ücretsiz Sigorta Paketi; elektrikçi, tesisatçı, çilingir ve indirimli halı yıkama gibi birçok servisin yanında yangın, su baskını ve ev kazalarına karşı sigorta güvencesi içeriyor.