Ekim ayının üyesi kim olmalı ?

• Macro

Votes: 71 43,8%
  • SweeTChieF

Votes: 53 32,7%
  • BestGirlEver

Votes: 13 8,0%
  • mertcangs

Votes: 16 9,9%
  • Mirage

Votes: 9 5,6%

• Total voters
    162
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
Sanırım sen konuşmaları okumadan cevap veriyorsun :wink1:
27 sayfayı da okudum ben kardeşim sen rahat ol o konuda içini ferah tut. Ayrıca böyle davranışlar yaparak haklıykende haksız duruma düşüyorsun. Kapatın konuyu bitsin gitsin.

Advance

BestGirlEver demiş ki:
Ha nezaketen de(!) olsa özür dilemişsin sağol ama dedim ya umrumda değil :byes:
@Toxicated
Sence bu sözler tartışmayı sonlandıracak zöler mi yoksa bunlar mı
Advance demiş ki:
@BestGirlEver
Bayan üye olduğunuzu bilmiyordum eğer bilsydim alttan almaya çalışırdım senden ayrıca bir özür diliyorum :muck:
Ben özürümü de dilemiş bulunuyorum..

YA BEN SANA ŞU MESAJI SİL DEDİM SEN HALA O MESAJI SAĞA SOLA GÖNDERİYO MUSUN YA ÇABUK SİL DİYORUM O MESAJI !

Bu kadar tartışma yeter,devam edenler için kanlı bir ayın üyesi topici olacak,tebrik eden etsin harici konuşma yapılmasın.

Caprice demiş ki:
Bu kadar tartışma yeter,devam edenler için kanlı bir ayın üyesi topici olacak,tebrik eden etsin harici konuşma yapılmasın.
millet 20-30 oydayken kendim de 5 oydayken falan sırf eğlence olsun diye BEST GIRL EVER diye mesajlar yollamışım sonra biri bana neden yapıyosun diye sorunca ben de gırgır şamata diye karşılık verince alıntı yapıp + post kasmak demiş ondan sonra oylama bitince ben canım dostum mustafayı tebrik edince o yine atlayıp best girl ever yazmak işine yaramadı galiba demiş ondan sonra ben cevabını verince haksız olan ben ilan edilmişim gerçekten şaka gibi eğer atladığım bi şey varsa lütfen söyleyin :coffee:
YİNE TEBRİKLER CANIM DOSTUMM MUSTAFA :muck: :muck: :muck: the others may be jealous 'cause u r the one whos blessed :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Ha nezaketen de(!) olsa özür dilemişsin sağol ama dedim ya umrumda değil :byes:
@Toxicated
Sence bu sözler tartışmayı sonlandıracak zöler mi yoksa bunlar mı
Advance demiş ki:
@BestGirlEver
Bayan üye olduğunuzu bilmiyordum eğer bilsydim alttan almaya çalışırdım senden ayrıca bir özür diliyorum :muck:
Ben özürümü de dilemiş bulunuyorum..
İkinizinde iyiliği için söylüyorum bknz.

Caprice demiş ki:

Konuya girdim ve hayretler içinde yazılanları okudum.
Biraz klavyenize sahip çıkın arkadaşlar.
Bu nedir yahu?
Çocuk gibi atışıyorsunuz birbirinizle.
Caanım konuyu ne hale getirmişsiniz.
Macro nun ekim ayının üye olmasına gölge düşürmüşsünüz.
Yakışmadı...

BestGirlEver demiş ki:
Caprice demiş ki:
millet 20-30 oydayken kendim de 5 oydayken falan sırf eğlence olsun diye BEST GIRL EVER diye mesajlar yollamışım sonra biri bana neden yapıyosun diye sorunca ben de gırgır şamata diye karşılık verince alıntı yapıp + post kasmak demiş ondan sonra oylama bitince ben canım dostum mustafayı tebrik edince o yine atlayıp best girl ever yazmak işine yaramadı galiba demiş ondan sonra ben cevabını verince haksız olan ben ilan edilmişim gerçekten şaka gibi eğer atladığım bi şey varsa lütfen söyleyin :coffee:
YİNE TEBRİKLER CANIM DOSTUMM MUSTAFA :muck: :muck: :muck: the others may be jealous 'cause u r the one whos blessed :kalp:
Atladığın yer en önemlisi bir bakıma,özür dilemiş özrü kabul etmemişşin,hadi dahada uzamasın forumun keyfini çıkarın.. :dance:

Caprice demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Caprice demiş ki:
Atladığın yer en önemlisi bir bakıma,özür dilemiş özrü kabul etmemişşin,hadi dahada uzamasın forumun keyfini çıkarın.. :dance:
nyse tmm yeter bu kdr uzatmaya gerek yok bn de özür diliyorum ama muhattabım olmazsa çok sevinirim :S LÜTFEN :!!&%&!

@BestGirlEver

3 Global Mod ve 1 Site Asistan uyarmış , şansını fazla zorlama istersen :wink1:

Yukarı Alt