Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eight Below ~ Kutup Macerası

BluRay.720p.x264.DTS olarak izledim filmi gayet muhteşemdi görüntüler ve konu. Size asıl anlatmak istediğim nasıl bir film bu kadar etkileyici ve hüzün dolu olabilir onu vurgulamak istedim bu filmi gerçekten kaçırmayın diyorum kalbinizi çok acıtacak gözleriniz dolacak :!!&%&!

Filmin Konusu demiş ki:
Tecrübeli kurtarma rehberi Jerry Shepard, Antarktika’nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. Ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.

Yine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. Maceraperest ve güzel pilot Katie’nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. Üstüne üstlük Antarktika’da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Saygılarımızla,

Brooklyn

Buralıyım
bir siberian husky hayranı olarak bende izlemiştim bu filmi , muhteşemdi gerçekten. gözlerimin dolduğunu hatırlıyorum , hele ki o kurtarıcılarının terketme sahnesi yok mu. mutlaka izlemelisiniz. ^^

Brooklyn demiş ki:
bir siberian husky hayranı olarak bende izlemiştim bu filmi , muhteşemdi gerçekten. gözlerimin dolduğunu hatırlıyorum , hele ki o kurtarıcılarının terketme sahnesi yok mu. mutlaka izlemelisiniz. ^^
+1 :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Brooklyn demiş ki:

bu filmi izledikten sonra siberian husky'lerin hayat hikayelerini okudum gerçekten çok etkileyici ve asiller 8)

GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Brooklyn demiş ki:

bu filmi izledikten sonra siberian husky'lerin hayat hikayelerini okudum gerçekten çok etkileyici ve asiller 8)
Asil olduklarını şöyle söyliyim ; Ölmelerine yakın evlerini terk ediyorlar sahipleri üzülmesin diye Ben 15 tatilde alıyorum okan abi yavru alcam uwww :P :twisted: :starving:

Böyle asil hayvanlar ölmeye yakın sahiplerini bırakıp giderler (Kaçarlar) sahipleri üzülmesin diye. Kesin gidicem

Yukarı Alt