nova+9 xbow buyrun düzeldi parlama sorunu :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Barzo

Gıcık oluyorum bu MODD guildine ve guildindekilere çok burnu havada insanlar hakediyorlar o kadar hakareti valla ^^

ps: o deadboy benim arkadaşımın ilk charıydı birlikte açmıştık sonra sattıda nerden nereye :P

Whiskey demiş ki:
Gıcık oluyorum bu MODD guildine ve guildindekilere çok burnu havada insanlar hakediyorlar o kadar hakareti valla ^^

ps: o deadboy benim arkadaşımın ilk charıydı birlikte açmıştık sonra sattıda nerden nereye :P
Her yerde bizi cekemeyen insancıklar var vahhh tum serverı tek basımıza dize getiriyoz.Dua edin ki kalbe dalarken tum guild dc yedi.Ama yılmayız hepiniz adam olacaksınız.

Barzo

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Whiskey demiş ki:

Her yerde bizi cekemeyen insancıklar var vahhh tum serverı tek basımıza dize getiriyoz.Dua edin ki kalbe dalarken tum guild dc yedi.Ama yılmayız hepiniz adam olacaksınız.
lol ben sadece sevmediğimi dile getirdim niye hakaret ediyorsunki :lol: Bu yüzden hakediyorsunuz işte daral:

Orda yorum yapılması gereken tek sey silahtır guild değildir.Bize hakaret eden kisilerde ezik char acıp kufur edenlerdir kimse gercek charıyla kufur edemiyor. Hadı bakım sadece silah hakkında konus guildı sevmıysan global at gereken cevabı verirler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uff tam bngo oldu işte silahları da cilaladılar buyurun bakalım oyuna :kalp:

Yukarı Alt