Hiç takılmadan 10'a kadar sayabilecek düzeyde matematik yemek yerken kaşığı kulağına değil de ağzına götürebilecek kadar biyoloji evine bildiğin en kestirme yoldan gidebilecek kadar fizik doğum tarihini ezberden söyleyebilecek kadar tarih yağan şeyin kar değil yağmur olduğunu anlayabilecek kadar coğrafya başkalarından yardım almadan adını yazabilecek kadar Türkçe çaya şeker yerine tuz atmayacak kadar kimya biliyorsan emin ol ki senin için ÖSS doğum gününde en kestirme yoldan evine gidip senin için yaptırılan doğum günü pastasının üzerindeki yazıyı okuyarak mumları eksiksiz sayıp üfledikten sonra pastanın tadına bakıp dışarıda yağan yağmuru seyrederek çay k eyfi yapabilmen kadar kolay bir iştir...

RoyalFlush

Bilgiliyim
2F(x)+5hQ(x)=..... devamı olan bu soru 1-10 a kadar saymaktan daha kolaysa...
Sivrisineğin solunum sistemini bilmek,yemek kaşığını kulak yerine ağza götürmekten kolaysa...
Saniyede 25.3 m/sn hızla giden bir araba 48 derecelik açıyla yokuş...diye başlayan sorular evine giden yolu bulmaktan daha kolaysa...
Dandanakan savaşının kimler arasında ve hangi tarihte olduğunu bilmek doğum tarihini bilmekten kolaysa...
Kızılırmak ın aşağıdaki hangi şehirlerden geçmediğini bilmek,yağmuru,karı anlamaktan kolaysa...
3 mol hidroklorik asitle 5 sabunun tepkimesinin sonucunu tam olarak yazmak,tuz-şeker olayından kolaysa...

Kusurabakmayın ben gerizekalıyım 3. senemde kazandım üniversiteyi :P İstediğim yer tutmadı onun için 3 sene girdim :wink1:

İşin şakası bir yana öss üni ye girdikten sonra hakikaten kolay geliyor...Şimdiki aklımla tabii.

RoyalFlush demiş ki:
2F(x)+5hQ(x)=..... devamı olan bu soru 1-10 a kadar saymaktan daha kolaysa...
Sivrisineğin solunum sistemini bilmek,yemek kaşığını kulak yerine ağza götürmekten kolaysa...
Saniyede 25.3 m/sn hızla giden bir araba 48 derecelik açıyla yokuş...diye başlayan sorular evine giden yolu bulmaktan daha kolaysa...
Kızılırmak ın aşağıdaki hangi şehirlerden geçmediğini bilmek,yağmuru,karı anlamaktan kolaysa...
3 mol hidroklorik asitle 5 sabunun tepkimesinin sonucunu tam olarak yazmak,tuz-şeker olayından kolaysa...

Kusurabakmayın ben gerizekalıyım 3. senemde kazandım üniversiteyi :wink1:

İşin şakası bir yana öss üni ye girdikten sonra hakikaten kolay geliyor...Şimdiki aklımla tabii.
Ben Össcileri rahatlatmak için yazdımda senin yazdığını okuyunca daha çok siterese girecekler :mrgreen: :P

RoyalFlush

Bilgiliyim
Valla bana zamanında çok zor bir engel olarak geliyordu.Özelliklede benden büyükler."Hele öss yi bir kazan üniversiteye kapağı at..Gerisi kolay yata yata bitirirsin" dediklerinde heveslenmiştim,gazlanmıştım.

Bu dediğim şey arkadaşlar yani büyüklerimin bana söylediği cümleler.Dünyanın en büyük yalanıdır bunuda iyi bilin :wink1: .Sayısal bir bölümde okuyorsanız yata yata bitirme şansınız sıfırında altında.Bakın karşınızda canlı örnek var(Ben).3. sınıftayım 13 tane dersim var alttan.Okulum 1 sene uzadı.Ona göre guardınızı alın.Öss ile hiçbirşey bitmiyor çünkü çalışmaya devam :wink1:

Gözünüzü korkutmak değil amacım.Gerçekleri ve neyle karşılaşacağınızı şimdiden bilirseniz ona göre hareket edip daha başarılı olursunuz... :wink1:

Size nacizane tavsiyem hemen pc yi kapatın 3-5 test çözün sonra gelin yine :wink1:

Evet aynen katılıyorum.Sayılsal okuyup 100lerce soru çözmek çook bunaltıcı.Kafamı kaşıyorum hep. Belki 10 sene sonra göbeğimi kaşımaya da başlarım :headbang:

Royal ' ın da dedigi gibi..öss çocuk oyuncagı falan değil..ayrıca burdaki arkadaşlarımızı çok pohpohlamak iyi sonuçlar doğurmayabilir..bi kere basit oldugunu düşünenler şu soruyu sorsun kendine..
madem öss böyle basit bir sınav, her sene bilmemkaç milyon insan(genci,yaşlısı da var içlerinde) bi tarafından ter gelinceye kadar niye kassın öss'ye girmek için ?
dimi ? akıl var, mantık var..

Tarantella demiş ki:
Royal ' ın da dedigi gibi..öss çocuk oyuncagı falan değil..ayrıca burdaki arkadaşlarımızı çok pohpohlamak iyi sonuçlar doğurmayabilir..bi kere basit oldugunu düşünenler şu soruyu sorsun kendine..
madem öss böyle basit bir sınav, her sene bilmemkaç milyon insan(genci,yaşlısı da var içlerinde) bi tarafından ter gelinceye kadar niye kassın öss'ye girmek için ?
dimi ? akıl var, mantık var..
Öh yani... Aynı şey mi ? Burdaki yazıyı okuyunca biri gelipte ooo iyiymiş ya ben bunları biliyorum nasılsa mı diyecek?
İnsana içinden geçenleri de yazdırmayacaksınız yakında

Yukarı Alt