1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Eğer ortada bir kupa varsa... Almak isteriz


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Eğer ortada bir kupa varsa... Almak isteriz
  Milli Takım Coach'u Bogdan Tanjeviç, Efes Cup'ı kazanıp Avrupa Şampiyonası öncesi moral bulmak istediklerini belirterek, “Takım istediğim seviyeye geldi” dedi.

  [​IMG]

  Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesi son prova niteliği taşıyan Efes Pilsen World Cup öncesi, A Milli Basketbol Takımı Coachu Bogdan Tanjeviç, Menacer Harun Erdenay ve kaptanlar Hidayet ile Kerem Tunçeri medyanın karşısına çıktı. Tanjeviç, turnuvada iyi takımların yer aldığını ve güzel maçların olacağını belirterek, “31 gündür hazırlanıyoruz. Şampiyonaya 15 gün kaldı. Aşağı yukarı istediğimiz seviyeye geldik. Bu turnuvayı kazanmak istiyoruz, ama karşımıza çıkan takımlar iyi. Bunu da unutmamak gerekli” diye konuştu.

  Hedef madalya

  Milli Takım Kaptanı Hidayet de takım olarak iyi durumda olduklarını bildirdi. Londra’da iyi bir performans sergilediklerini anlatan Türkoğlu, “İnanıyorum ki Ankara seyircisi bizi destekleyecektir. İnşallah iyi bir basketbol sergileriz. Geçen sene yakaladığımız iyi bir hava var. Umarım bu havayı burada da sürdürürüz. Polonya’dan da iyi bir netice alarak dönmek istiyoruz” dedi. 2. kaptan Kerem Tunçeri de Efes Pilsen World Cup turnuvasının Avrupa Şampiyonası öncesinde kendileri açışından iyi bir prova olacağını vurguladı. Geçen sene turnuvada şampiyon olduklarını hatırlatan Tunçeri, bu sene de aynı başarıyı göstermek istediklerini ifade etti.​