Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Jigsaw

Aileden
O extraloob değil benim Jigsaw1 denedim olmadı şaşırdım, Jigsaw2 denedim onu da biri almış bunu yazdım ben de. Sen bi de Extranoob falan ne diyosun arkadaşım? Dikkatli konuş. HESABIMI SILERLERSE cevap yazamam tabii ki. Dün Google reklamlarımıza tıklayın diye başlık vardı yasak olduğunu söyledim. Biri ihbar ederse bu site bi daha google reklamı alamaz dedim hemen kullanıcı hesabım ve o başlık siliniverdi lol. Bu 3. sınıf siteleri artık sallamıyorum. Extraloob rulez. Türkiye'nin tek bir lider SRO sitesi var o da belli. Diğerleri takılsın. Fake üyelerimiz siteye girince aşağıdan belli oluyor zaten. Hatta ben de fake'im Jigsaw diye biri yok.. lol

Jigsaw

Aileden
Bu arada o ben donla gezerken internet kullanıyormuş lol zuhaha. Gateway 2000 Colorbook, 1980'li yılların dünyada çıkmış ilk internete bağlanabilen laptopuna sahip ilk 100 kişiden biriyim..

Kendinizi bu kadar düşürmeyin kalitenizi belirleyin ve o kalite altına inmeyin bir site admini orada birşeyler yazmış neymiş kapak olmuş bi daha cevap verememiş o siteye girer ne kadar admin varsa alayına kapak yaparım en kralı bile ağzını açacak laf bulamaz herkez haddini ve konumunu bilsin kimsenin canı yanmasın oturduğunuz koltuğun kıymetini bilin ve son olarak tak sepeti koluna herkez kendi yoluna...

Jigsaw

Aileden
Peace demiş ki:
Kendinizi bu kadar düşürmeyin kalitenizi belirleyin ve o kalite altına inmeyin bir site admini orada birşeyler yazmış neymiş kapak olmuş bi daha cevap verememiş o siteye girer ne kadar admin varsa alayına kapak yaparım en kralı bile ağzını açacak laf bulamaz herkez haddini ve konumunu bilsin kimsenin canı yanmasın oturduğunuz koltuğun kıymetini bilin ve son olarak tak sepeti koluna herkez kendi yoluna...
SS alamadan mesajını silerler ehuehe, işine gelmiyo mu sil gitsin politikası! :mrgreen:

ExtraNoob çekemiyor da geliyor siteye. Kendisi siteyi ilk açtığı zamanlarda bizim eski sitemizin üye sayısı 5500 küsürdü. Diğer sitelerden çaldığın softmode sayesinde ün kazandın sana hayatında başarılar ve akıl fikir diliyorum. Senin bu lamerliğini çok seviyorum. :mrgreen: Bu arada beni banlamanı bekliyorum. Selametle, eyvallah.

Her silinen mesaj için bizde sitenin database'inden bir kaç şey sileriz zormu yani :)

A

Anonymous

Guest
Archamenel demiş ki:
ExtraNoob çekemiyor da geliyor siteye. Kendisi siteyi ilk açtığı zamanlarda bizim eski sitemizin üye sayısı 5500 küsürdü. Diğer sitelerden çaldığın softmode sayesinde ün kazandın sana hayatında başarılar ve akıl fikir diliyorum. Senin bu lamerliğini çok seviyorum. :mrgreen: Bu arada beni banlamanı bekliyorum. Selametle, eyvallah.
Fazla söze gerek varmı herşey acıklayıcı kahvekeyfi

Archamenel demiş ki:
Sen kimsin acaba 1 mesaj sayısı ile kalkıp konuşanlarada gıcık oluyorum. Neyse çıkar kokun yakında.

Jigsaw

Aileden
Archamenel demiş ki:
ExtraNoob çekemiyor da geliyor siteye. Kendisi siteyi ilk açtığı zamanlarda bizim eski sitemizin üye sayısı 5500 küsürdü. Diğer sitelerden çaldığın softmode sayesinde ün kazandın sana hayatında başarılar ve akıl fikir diliyorum. Senin bu lamerliğini çok seviyorum. :mrgreen:
Gülmekten ağlayacam diğer sitelerden çalmış madem o diğer siteler nerde gözünü sevim zuhahaha. Çaldığı siteler ünlenirdi o zaman. Senin Extraloob'un lamer olduğunu söyleyerek kendi lamerlığını ortaya koymanı çok seviyorum!

Ne diyebiliriz size forumunuzla başarılar. Ne güzel ExtraNoob kendisine bulmuş bir kaç kişi.. Neyse söze gerek yok. Selametle.

Çıkışlar sol üstten seni ve senin gibi konuşan veya konuşacak adamlarıda o tarafa doğru alalım. Herkez kendi krallığına hadi yolun açık olsun.

Hatırlatırım softmode çıktığı zaman bizim siteye gelip siz bizden çalıyorsunuz diye ağlıyordu. Yalnız şunu söyliyim biz 10$ verip softmode alamayacak kadar düşmedik..

kendilerini bisi sanan tipler buraya gelip otuyo bole kisilere cwp wermeye gerek yok

madem biz bukadar kotuyuz siz bukadar mukemmelsiniz kendi 800 uyeli :lol: mukemmel sitenize gidebilirsiniz buralar size yakismaz ne olsa biz noobuz ya...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt