Takımı
Besiktas
Arkadaşlarımın büyük baskıları ve Neptune Server'ındaki 86 Lv 28 Günlük presi bulunan charımın banlanmasının ardından Sunworld macerasına tekrar yeni bir başlangıç yaptım.Charımın adı "Spyvvare" FuLL İNT Light Cold SpeaR yapılandırmasında gidiyorum.Nickde "2 tane V" kullandım.Buyrun Chardan bir görüntü:

- Resim Silinmiş.

Hertürlü yardımlarınıza açığım :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
JouL* demiş ki:
Senin yerinde olsam hiç başlamam ama genede HoşgeLdin.
Valla yapıcak baska bıseyım yoktu.Sroyu bıraksam günlerim çok boş geçiyor en azından burda Unique felan takılırım işte^^Hoşbulduk..

Kral deme unique kralı de bari pvpde benı kesip biyerleri .... var cok sınır edıyorlar benı str cold glavie açıcam gosterıcemde üşeniyorum

Takımı
Besiktas
WildKing demiş ki:
Kral deme unique kralı de bari pvpde benı kesip biyerleri .... var cok sınır edıyorlar benı str cold glavie açıcam gosterıcemde üşeniyorum
O zaman Arkadaşlıkta Kral Diyelim.En İyi dostlarımdan biridir Yiğit.Vazgeçilmez.. :muck:

Takımı
Besiktas
WildKing demiş ki:
off Off bende bitane charmı kassam glavier napsam bilmiyorum :D Cold - fire - heuksal :D
Sen bilirsin bro istersen kas onda Pvp King diğerindede Unique King olursun tabi benden fırsat bulursan :sfff: :P

Mopneet

O lagda oynama cesaretinde bulunan herkesi gönülden tebrik ederim. ^^

Yukarı Alt