Takımı
Besiktas
Akıl oyunlarını yarısına kadar seyrettim, pek de sağlam kafayla seyretmedim açıkcası. Filmin yarısında (Savunma bakanıyla birlikte adam öldürdüklerinden sonra) sıkıldım ve kapattım. Zaten sürekli durdurup, eski kız arkadaşımın mesajına cevap verip devam ettirerek izledim. Ama madem güzel film diyorsunuz sıkıntı bendedir tekrar izlerim yarın.

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj Rowndark rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rowndark demiş ki:
Django Unchained
Ghajini
American History X
Looper
Hangover serisi
Edit: Açlık Oyunları
aklıma geldikçe eklerim :mrgreen:

Açlık Oyunları'nı Akıl Oyunları diye okuyup indirdim ve filmi izledim. Hayatımdan 2 saat kayboldu. Film kafayı matematikle bozmuş bir profesörün hayatını anlatıyor. İnanın hayattan soğudum yani sağımda soğumda sayı gördüğümde bile miğdem bulanıyor. Adam güvercinin yem yerkenki hareketlerini, attığı adımları bile hesaplayarak matematiğe vuruyor böyle bir mallık olabilir mi ya? summer5:
O yazdığım listedeki filmleri seyretmeyi hak etmiyorsun kanka. :D

Bu mesaj ironEyE rumuzlu uyeden alinti yapildi
ironEyE demiş ki:
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj Rowndark rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rowndark demiş ki:
Django Unchained
Ghajini
American History X
Looper
Hangover serisi
Edit: Açlık Oyunları
aklıma geldikçe eklerim :mrgreen:

Açlık Oyunları'nı Akıl Oyunları diye okuyup indirdim ve filmi izledim. Hayatımdan 2 saat kayboldu. Film kafayı matematikle bozmuş bir profesörün hayatını anlatıyor. İnanın hayattan soğudum yani sağımda soğumda sayı gördüğümde bile miğdem bulanıyor. Adam güvercinin yem yerkenki hareketlerini, attığı adımları bile hesaplayarak matematiğe vuruyor böyle bir mallık olabilir mi ya? summer5:
O yazdığım listedeki filmleri seyretmeyi hak etmiyorsun kanka. :D
russell crowe'un en iyi filmine böyle diyorsan daral:

Yukarı Alt