Xperyon

Bilgiliyim
@lnTerpoL

Bro şu efes sro media patch linkini çalışıyormu diye bir kontrol edermisin zahmet olmazsa ıdm indirmiyor kafa yapıyor gene benle daral:

Edit : IDM kaldırdım düzeldi. :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tequila pm atarsın her türlü yardımda bulunurum para haricinde. 100m ile dolanıyorum serverda yatmayan char olmama karsın :D

Xperyon

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
Tequila pm atarsın her türlü yardımda bulunurum para haricinde. 100m ile dolanıyorum serverda yatmayan char olmama karsın :D
Allah Razı olsun hocam :) Napalım yeni başladık züürtlükten öte eziğiz daha " Abi 10k Plz" makara: makara:

Açıkcası birde halen bunu nasıl patch yapcam ona bakıyorum deniyorum bişiyler tutturcam 30dk ya :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hocam yarın cekeriz Alex'e seni guildce kasarız. Hatta bir cogumuzun yan charı var giricek kisi bulamıyoruz onlardan birini bile verebiliriz

Xperyon

Bilgiliyim
Hayda
Bsobj Plugin hatası alıyorum şimdide çözümünü bilen yardım. Sistem (Win7 32bit)
Sağolun arkadaşlar bu arada şu oyunu yükleyebilsem aranıza katılcam hayırlısıyla :)

EmmaW

oyunu oynamıyorum ama bsobj plugin hatasını alıyorsan pk2 de veya client hatalıdır şuan oynayan birisinden al bence

Hayır launcheri aç starta bas hata aldıkça tekrarla yada pcye restart at bu hata kendiliğinden düzeliyor. Zaten hatadada bikaç dakka sonra yeninden deneyin diye yazıyor.

Xperyon

Bilgiliyim
UnDeFeateD demiş ki:
Hayır launcheri aç starta bas hata aldıkça tekrarla yada pcye restart at bu hata kendiliğinden düzeliyor. Zaten hatadada bikaç dakka sonra yeninden deneyin diye yazıyor.

Denemekle alakalı olduğunu pek sanmıyorum ama dediğin gibi restartta olabilir bir restart atim zaten açma kapama 30sn sürüo görüşürüz 30sn sonra. :)

Yukarı Alt