Beklemeye devam mi?

• Sacmalik.

Votes: 0 0,0%
  • Başka serverlarda ayni.

• Pre alsanda bi cacik olmaz.

• Orjinal siroya geri dön.

• Orjinal siroda bekleme surem 3saati bile gecmiyor..

• Total voters
    5
steam hesabimda 250civari oyun olmasina ragmen, orjinal siro dahil olmak uzere hic bir oyunda bu kadar sure bekledigimi hatirlamiyorum??? birde mini anket yaptim sizinde yorumlarinizi merak ettim
Screenshot_20201126-101319_Gallery.jpg

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Silkroad ile steam hesabının ne alakası var şimdi :D

çok giriş yapan var Myra serverine gir tekte girersin mesela :D yoğunluk olduğundan ve pre alanlar oldukça onları ön plana seni üvey evlat gibi arka plana atıyor :D

Silkroad ile steam hesabının ne alakası var şimdi :D

çok giriş yapan var Myra serverine gir tekte girersin mesela :D yoğunluk olduğundan ve pre alanlar oldukça onları ön plana seni üvey evlat gibi arka plana atıyor :D
Steam derken orada yuzlerce online oyun oldugundan örnek verdim sadece. yani ilk defa online oyun oynamadigimi soylemek istedim dostum. aynen normal oyunculara yonelik iyilestirme calismalari yapmak yerine uvey evlat muamelesi yapiliyor. ornegin hadi 3saati gectim. 12saat beklemede kalan direk login olsa bari ki onu gectim resimdeki bekleme suresine istinaden hangi oyunda 24saat bekletildigi gorulmus. resimli ornekleriniz varsa alabilirim
buarada tavsiyen icin tesekkur.

Takımı
Besiktas
Kendini Başkalarına Kanıtlama Hevesin Yoksa Assos'a Myraya Git Moralini Bozma Şu Server İçin

Sagol hocam ama bu oyunda farkli şeyler dönüyor.
baska servera gecsekde ilerde ayni sorunlari yasacagimizi dusunuyorum.
şöyle aciklayim> 28saat bekleme suresi olan ekran goruntusunde, baglantim hic kesilmedigi halde, oyunda olan diger çhar internetim kesilmedigi halde Dc olmus. bakin simdi burasi daha onemli,
her iki ekran goruntusunde, bekleme suresi ve önümde olan kişi sayisina bakarminiz?
simdi durum boyle olunca hangi servera gidersem gideyim iki gun sonra bu durum sizin ordada gerceklesecek emin olun.
internetim 28saattir kopmadiysa eger, diger char oyundan dusmesi mantiklimi?
IMG-20201126-WA0025.jpg
IMG-20201126-WA0025.jpg
IMG-20201126-WA0024.jpg

Sirf Premium üyelik satmak icin yaptiklari çabalarla, kendilerini komik duruma dusuruyorlar..
bakalim daha neler görecez :olucem:

baskanim size sesleniyorum. :buddha:
Dedeye sahip cikalim :oldie: daral:daral:

sjfjsjsjhdsj buarada 34 saat oldu ve hala giremedim alkis:
ayrica silkroada ticketta attim..
IMG-20201126-WA0037.jpg

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
@BAKIPCIKCAM Bu kadar bekleme süresi varken oyuna girseniz de oyunda kalabileceğinizi sanmıyorum, kısa sürede DC yersiniz muhtemelen. Premium almadan bu sunucuda oynamayı düşünmeyin derim.
Hesabınızda silk varsa "Anında erişim" satın alıp girdikten sonra da Premium kullanın.

guzel yorumunuz icin tesekkurler.
ama ben birazda kasti yaptiklarini dusundugum icin inat etmistim. giris yapinca bilerek birakirim bu serveri sanirim. cunku silkroad destek ekibiylede iletisim halindeyim incelemeye aldilar bakalim ne cikacak.
affiniza siginarak ilk basta salaga yatmaya kalktilarda. bende tekrardan israrla bisiylerin ustune basinca asagidaki sekilde konusmalar gecti.
Yanliz buraya dikkat> adamlarin suan sanki bilerek forum sayfalari bile aktif degil. boyle durumdada turkiyenin en buyuk online oyun forum sitelerinden biriside extraloob yani burasi(yani en azindan bana gore oyle)
sizlere rahatsizlik vermis olabilirim. ama birazda insanlarin neyin ne oldugunu gormelerini istedim.
bide şöyle dusunun: yine affiniza siginarak bizler profesyonel oyunculariz, bu tip seyler bizlere koymaz. ama bakin, benim tavsiyemle yada sizin tavsiyenizle Silkroadin daha "S" sini bilmeyen yeni baslayan birinin basina geldigini dusunun. benim sayemde oyuna basladilar diyelim. bu adamlar napacak Allah bilir. destek veren diger arkadaslarada cok tesekkurlerimi iletiyorum. bu sekilde yürümicegi aşikar..
bu oyunlarin hic biri yokken kimse bilmez ultima online vardi.
mu~online bile sonradan cikti.
bizim zamanimizda metin2 ve silkroad bile yoktu.
o zamanlar 56K modemle giriyoduk. cevirmeli baglanti bilirsiniz ciril ciril ses verir öter. bildiginiz 56kilobayt :) tekbi sayfayi bile acarken bile baglanti gitcek diye korkuyoduk. Ama o kadar kisitli imkanlarla oynayabiliyoduk sonucta cok egleniyoduk.
suan evimde 35MEGABIT baglanti var yinede oynayamiyoz. nerden nereyee iste.. ne gunlerdi yaa tekrardan rahatsizlik verdigim icin kusra bakmayin.
Screenshot_20201126-171349_Chrome.jpg
Screenshot_20201126-201817_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Premium satmak ne kadar işlerine gelse de yapabilecekleri fazla bir şey olduğunu sanmıyorum, binlerce hesapta pre varken giriş sırasının ilerlemesi imkansıza yakın. Server kapasite artırımı da mümkün değil. Bu durumda sadece yeni server açılabilir... ama 20 tane de açsalar kalabalık belli başlı birkaç servera yönelir... Oynayıp keyif alacaksanız ayda 75tl gözden çıkarılabilir bir miktar bence.

Yukarı Alt