EnDZoNe

hybirt diyenler olmus bilmedigim bişiy olsa anlıyıcam da orda 2 tane super çar şekli demişsin Str bow ve Warrior clerik die öncelikle Hybirt secenegini kaldır bi kere bence iyi bi Str boy u hybirt un kesmesi imkansız tek critte alicagi için şart lar cok dengesiz hybirt acisindan 2 ye 1 degilse tabi :twisted: ben bow taraftarida degilim genelde pwp sevdigim için ve oyunculara yonelik çar yaptigim için unique kesimi yerine warrior yada blade tercih ederdim pwp de en iyi bunlar .. Blade en iyisi ama sen Warrio u koymussun secenege .. Kasarken Anam aglamaz dayanirim falan dersen warrior + cleric gibi çar yok su anda cikip 10 çinli çari mefta edebilirsin 1 vs 10 gibi durumlari oluyor warrior un tabiki defanları suresindede hepsini kesiyor cinlilerin .. Tercih senin ama ben bu 3 secenekten Warrior + Cleric i tercih etmeni oneririm olmadi Str BOw.Eglenicem eglenceli çar arıyorum dersende Hybirt yap ama pwpde 2 vs 1 gibi durumlarda pek verim alamassın iyi çarlar karşısında hybirt hiç bi sağlam çarı kesemez 2.2=4 .

Hybird Spear Heuksal açtınmı çok sağlam oluo 4verHybirSpeaR... Ama Full int Olursa Güzel olur... :headbang: :thumbsup:

Hybird Spear Heuksal açtınmı çok sağlam oluo 4verHybirSpeaR... Ama Full int Olursa Güzel olur... :headbang: :thumbsup:

Yukarı Alt