Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea Editör - Tester Yöneticileri Aranıyor [ 29 Eylül 2007 ] Idea Idea

-Resim Silinmiş.

Merhabalar,

Sitemizi daha güzel ve güncel tutmak için profesyonel arkadaşlarımızı arıyoruz, yapacaklarınız sitemizi güncel tutmak ve üyeleri kontrol etmektir.

-Resim Silinmiş.

Yapacaklarınız :

Güncel Silkroad haberlerini yerli-yabancı sitelerden bulup sitemizde taşımanız.
Clup2107 üyelerinin hesaplarının doğruluğunu kontrol etmek.
Sitemize konulan linklerin içerisinde virus olup olmadığını kontrol edip virus testini sitemizde sunmak ve temiz olduğunu bizlere bildirmektir.

Idea Aday formunu göndermek için sitemizde sağ üstte bulunan Mod alımları bannerına tıklayıp formu doldurmanız yeterlidir. Formu yollarken giriş yapmış olmanız gereklidir.

Not : Yolladığınız bilgiler saklı tutulacaktır. 3. şahısların bilgisi olmayacaktır. Daha fazla bilgiyi formun bilgi bölümünden alabilirsiniz.

Saygılarımla,
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
İstediğiniz her şeyi yapabilir kontrol olsun siteyi güncelleştirmek olsun her şeyi yapabilirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herkese hayırlı olsun diyorum o vakit bakalım başvurular nasıl olacak kahvekeyfi

benım anladıgım ordan

Forumda kullandııgın baska nıckler mesela burak1034 kullnıyorsunya burak1035 de kullanıyorsan onuda yazarsın :lol:

hea oki :lol: saten bunu nicki değiştircem :lol: her forumda ismim ViruS de :lol: ben bunu öylesine açtım ben aslında hiç foruma birşey yazmam (bir kere mod. olmuştum tek onda) normalde hayatta yazmam :lol: ama buraya gelince işler değişti gördüğünüz gibi oyuzden nickimi değiştircem :mrgreen:

Yukarı Alt