- Resim Silinmiş.
edebiyatı ne kadar sevdiğim belli oluyor heralde :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kaçıncı sınıf Edebiyat Kitabı bu ? ^^
Benim hiç Edebiyat kitabım olmadı xD Aslında oluyor lakin sürekli sıramın altında duruyor.. Dersi olduğunda bile pek kullanmıyorum ama ne olursa olsun kitaplardaki bu şiddete karşıyım xD

lise1 karalamassak ne işe yarıcak başka şiddet yok orda yumuşak hamlelerle yaptım

Devlet sana o kitapları,karala diye ücretsiz vermiyor.Oku ki adam olasın diye veriyor.O kitap için kaç tane ağaç telef oluyor biliyormusun?Senin yaptığına bak YAZIK...

Kobe demiş ki:
komik olduğunu düşünmüyorum
sadece öylesine koydum
Öylesine koyduğun yer ; "Forum ana sayfa » ScreenShot, Video, Yarışma, Eğlence » Komik Enteresan Görseller"
+
FeeL demiş ki:
Devlet sana o kitapları,karala diye ücretsiz vermiyor.Oku ki adam olasın diye veriyor.O kitap için kaç tane ağaç telef oluyor biliyormusun?Senin yaptığına bak YAZIK...
Madem istemiyorsun git biyerlere bağışla ya da senden bir küçük sınıftaki birine ver

SnowFlake demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
9.Sınıf Türk Edebiyatı kitabı 79. sayfa Şehirlerin Dışından şiiri Necip Fazıl Kısakürek (LOL) :P
2 yıl lise 1 okudum ordan biliyorum :mrgreen:
Şu an kaçtasın ? kaçıncı kez okuyorsun :P
10. sınıftayım mutluyum :P
Aman mutlu olmaya devam et :P bende o 10.sınıfta iken mutluydum , lakin gelinen noktada ne mutluluk kalıyor ne başka birşey :P . İçinde bulunduğun yılları iyi geçir , sonra dert oluyor :P

FeeL demiş ki:
devletin bana bedava kitap vermesini istemiyorum doğru da bulmuyorum ayrıca milli eğitimin kitapları o kadar kötü içerikli ki hocamız not tutturuyor.Zaten ben adamım.Adam okumakla olunmaz okumakla sadece makam sahibi olursun.Sene sonunda geri dönüşüme vericeğim zaten

Kobe demiş ki:
devletin bana bedava kitap vermesini istemiyorum doğru da bulmuyorum
Yok abi yok ben anladım bu millete harbiden yaranılmaz. Biz daha iyi bi devlet istiyoruz ama sadece biz. Baştakiler biliyor ki bu millet iyiden güzelden anlamıyor , vermiyolar bitiyor. Hiç çırpınmaya gerek yok , haketmiyoruz

Kobe demiş ki:
FeeL demiş ki:
devletin bana bedava kitap vermesini istemiyorum doğru da bulmuyorum ayrıca milli eğitimin kitapları o kadar kötü içerikli ki hocamız not tutturuyor.Zaten ben adamım.Adam okumakla olunmaz okumakla sadece makam sahibi olursun.Sene sonunda geri dönüşüme vericeğim zaten
Sen bu kafayla,bi baltaya sap olamazsın... :wink1:

edebiyat ilgi alanlarımın başında gelir ama böyle yapmanı yakıştıramadım. :P

siz benim ne demek istediğimi anlamadınız anlayamıcaksınız da
olucam inşallah ilerde görüşürüz o zaman söyliyecek hiç bir şeyin olmaz

Kobe demiş ki:
siz benim ne demek istediğimi anlamadınız anlayamıcaksınız da
olucam inşallah ilerde görüşürüz o zaman söyliyecek hiç bir şeyin olmaz
O kitapları okumak yerine öyle karalarsan asla demek istediklerini anlatamayacaksın zaten :wink1:

Yukarı Alt