bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar ben de ECSRO'ya başlamak istiyorum fakat sitede o kadar çok konu açılmış ki neyi indireceğiz, ne yapacağız anlamak biraz zor. :mrgreen: Bana birisi yardım ederse çok sevinirim. Ö.m'dan msn'imi de verebilirim. :P

Teşekkürler. 8)

Harmonia demiş ki:
Arkadaşlar ben de ECSRO'ya başlamak istiyorum fakat sitede o kadar çok konu açılmış ki neyi indireceğiz, ne yapacağız anlamak biraz zor. :mrgreen: Bana birisi yardım ederse çok sevinirim. Ö.m'dan msn'imi de verebilirim. :P

Teşekkürler. 8)
Dostum oyunun register sayfası kapalı olduğundan dolayı oyuna başlayamassın. Ama onun dışında herhangi yöntemi varmıdır bilmiyorum. Server şuan cok dolu olduğundan dolayı reg sayfasını açmak için serverın boşalmasını bekliyorlar. serverın boşalmasıda her hafta botların banlanması ile olucak. Herhangi bir bilgi geçerse elimize buradan haberdar olabilirsin. Onun dışında belki birden fazla hesap almış olan bir arkadaş sana yardım etmek isteyipte hesap verebilir. Sabitlerde kemalist in açtığı bir konu var oraya talepte bulunabilirsin. Oyunu indirme vs tarzı şeylerde sabitlerde yine mevcut. ECSRO serverı hakkındaki konuya baklaman yeterli olucaktır.

ya bırakın kardeş ya harbi başka server denemek lsm şuraya bak bizimle dalga geçiyolar sanki hiç açmasaydın kaç kişi acc alabildiki ne bu bişey yapcakları yok bunların

Yukarı Alt