Some Information about the Europe Update
Hi there everyone!

Avrupa güncellemesi hakkında birkaç bilgi...
Herkese merhaba!

I know many ppl doubt that the europe update will come. I don't know what to say about it.. all I know is this:

Biliyorum birçok oyuncu avrupa güncellemesinin geleceğinden emin olamadılar. Bunun hakkında ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Sadece bunları biliyorum:

Ocean has someone working on the Europe update at the moment. It's a bit complicated because the serverfiles he has now were bought from MHTC but MHTC didn't enable europe stuff. So he needs to find a way how he might implement Europe so it will work perfectly. That's a lot of Coding work. I hope you understand this.. Joymax has a whole company that worked on that. Ocean has only one coder (If I understood him right)

Ocean şu anda avrupa güncellemesi hakkında çalışıyor (çalışmalar yapıyor). Bu biraz karmaşık çünkü o server dosyalarını MHTC şirketinden satın aldı ama MHTC şirketi avrupa dosyalarını kullanıma uygun hale getirmedi. Bu nedenle onun avrupa dosyalarını kusursuzça çalıştırıp uygulamaya sokabilmesi için bir yol bulması gerekiyor. Bunların bazı kodları çalışıyor (avrupa updatesi'nin). Umarım bunu anlamışsınızdır. Joymax şirketi çalışmaları yapıyor. Ocean sadece kodlama işlerini yapıyor. (Eğer onu doğru anladıysam. (Yani bu haberi veren ECSRO Team' ın sözcüsü oluyor).

So please be patient. It's not an easy peasy thingie...

Bu nedenle sabırlı olun. Bunlar kolay şeyler değildir. (easy peasy sanırım ikileme oluyor (abur-cubur gibi)

best regards

Saygılarım(ız)la

the ECSRO Team

ECSRO Ekibi.

Yılan hikayesine döndü bu iş :think: ne diyelim umarım ocean üstesinden gelebilir bu işin :P

ps: bilgilendirme için çok teşekkürler :muck:

ya EUROPE çarlara gerek yok server adam gibi açık kalsın adam gibi oynayalım yeter.Sıkıldım 2de1de kapanıyor server ve çok uzun süre kapanıyor.Şimdi GoldBug u gidermek için çalışıyorlar Bug olmadan oyuna giremiyorduk zaten bu şekilde hiç giremiycez. :?

ecsroya girmek gayet koLay hiçde zor değiL :|
ben en fazLa 15 dk de giriyom char name : PcKopaT

bu haberin de doğru oLduğunu sanmıyorum çünkü herşey birden geLmez iLk 80 skiLLerinin geLmesi LAzım adım adım

apache10 demiş ki:
ecsroya girmek gayet koLay hiçde zor değiL :|
ben en fazLa 15 dk de giriyom char name : PcKopaT
bende tam tersi bayaa bi uğraşıyorum char names:YaNKeePReNS---SaNGYoNG

benim 81 tane oLdu 100 tane oLunca sana kestirem bi tane :wink1: ( 34 uru 30 lord 12 ısy 4 tg 1 demon )...

Kup

olduser
Nerden duyum aldın bilmiyorum ama serverlar bu sebebten dolayı kapalı değil, Avrupa büyük ihtimalle gelmiyor yani.

bu oyuna 80 skiLLeri gELmeden hiç bişe geLmezki 80 skiLLerininde hiç bi zaman eLeceğini sanmam :|
http://www.ecsro.net te gerkeLi biLgiLeri buLabiLirsin goldbugLarını düzeLtmek için kapadıLar bu kadar miLLeti aLdatmayaLım konu kiLit pLs...

bence gelmemeli ecsro yu isrodan ayıran tek fark bu !

ayrıca gold bug yüzünden kapandı server onu gidermeye uraşıo assında bizde bulsak güsel olurdu :D

Yukarı Alt