Merhaba arkadaşlar;

ECSRO Server'ında "RebelTurk" adlı oyuncunun benim adımı kullanarak kendisini başkalarına kastırdığı para istediği gibi söylemler duydum. RebelTurk'un benimle hiç bir şekilde alakası ve bağlantısı yokdur. Bu tarz şeylere kesinlikle inanmayın. Ben oyunumu dürüstçe oynarım. Ne para isterim nede başkasının beni kasması için yalvarırım. Uyarılarımı dikkate alın lütfen!

Bu olayı bana bildiren duyarlı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Hepinize İyi günler.

Λres demiş ki:
Merhaba arkadaşlar;

ECSRO Server'ında "RebelTurk" adlı oyuncunun benim adımı kullanarak kendisini başkalarına kastırdığı para istediği gibi söylemler duydum. RebelTurk'un benimle hiç bir şekilde alakası ve bağlantısı yokdur. Bu tarz şeylere kesinlikle inanmayın. Ben oyunumu dürüstçe oynarım. Ne para isterim nede başkasının beni kasması için yalvarırım. Uyarılarımı dikkate alın lütfen!

Bu olayı bana bildiren duyarlı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Hepinize İyi günler.
Walla bana rast gelmedi de uyaran arkadaş iyi etmiş uyarark böyleleri çok var.

ferosero demiş ki:
Λres demiş ki:
Merhaba arkadaşlar;

Walla bana rast gelmedi de uyaran arkadaş iyi etmiş uyarark böyleleri çok var.
Bu Arada Uyaran Arkadaş Benim :D Adamın Serhat Abi 0lmadıgını Konuşmasından Anlayabilirsiniz.Küfürlü KonuşuyorÇok Isırarcı Vs Şeyler...

Bu şahsa kesinlikle inanmayın ve onun guildi olan BuYuKBaRBaR guildine de girmeyin..Bu şahıs ben elixir weaponumu kopyaladı ve geri vermedi..Uyarımı yaptım :cry:

Yukarı Alt