ArkadaşLar Sacma Gelebilir Belkide 90 lvl olsakta 70 lvl skillerini Kullanıyoruz herşey var birtek 80 ile 90 lvl skilleri yok :D Ne iştir AnLamadım.

Oyunun zevki bence burda :) 80 skilleri gelirse Mecburen Europe patch atmaları lasım Wizardlar doluscak bütün çoluk çocuk kolaya kaçıcak Wizard tek ata ata direk 90 anlamı kalmıcak 70 skilleri olsun Europe olmasın daha ii bence :roll:

xglspyxgl demiş ki:
Oyunun zevki bence burda :) 80 skilleri gelirse Mecburen Europe patch atmaları lasım Wizardlar doluscak bütün çoluk çocuk kolaya kaçıcak Wizard tek ata ata direk 90 anlamı kalmıcak 70 skilleri olsun Europe olmasın daha ii bence :roll:
boşversene 90 lwl skilleri olmadan hiçç tadı çıkmıyo bence.

Adamlar patch yapmayı bilmiyolar.Sadece ellerinde versiyon1.091+ro mountain yaması var ve bunu çalıştırabiliyorlar.Patch yapmayı öğrenip patchi almak için para toplanana kadar patch falan yok bence.

Arkadaslar Susun yaw ne ne 80 skilleri nede EU lazım :D
bide onun için 1-2 ay kapalı kalır oyun boşverin takılıos ne güzeL (: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ya zaten eu charlar yok die oynuyorum bunu sadece buyuler ve T harfindeki auto pot eksik güzel bi setup ayarlasanar birazda server genişletseler kimse normal sro oynamaz öle tahmin ediyorum ... ?!!!!!!! :santa:

Yukarı Alt