arkadaşlar ben hotfile'den ındırdım 6 part'ı da sonra dosyaları cıkarttım sro clıentı actıgımda bu geldı bakın

- Resim Silinmiş.

optıons'a falan tıklıyorum tık yok.hıcbırsey cıkmıyor. farklı calıstırdan acmayı denedıgımde ıse ''couldn't find filemanager.dll,now silkroad online launcher is closing ... hatasını alıryorum :S:S:S

yardım lutfen arkadaslar :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar rapidshareden indirmeyi başardım oyunun içine attım açtım bu sefer server isimleri geldi ama tıkladığımda yine hiçbirşey çıkmıyor öyle kalıyor ne yapmalıyım virüs falan olabilir mi kaspersky yükledim daha yeni ?? yardım lütfen :S

uA_TAYFA_1905 demiş ki:
indirdim dosyayı kardeş silkroad dizininin içine attım oyunu açtım serverlera falan tıklıyorum start gelmiyor . :S
Serverlar chek olabilir teleşlanma daha sonra tekrar dene :thumbsup:

uA_TAYFA_1905 demiş ki:
indirdim dosyayı kardeş silkroad dizininin içine attım oyunu açtım serverlera falan tıklıyorum start gelmiyor . :S
dosyayı diyorsun. içinde birkaç dosya olmalı. hepsini attığında serverler unknown yerine isimleriyle yazar ve oyun version 1.157 olur sorun yoksa.
onun haricinde public hariç hepsi açık serverlerin

yaaaa off birisi yardım etsin artık acıyorum servere tıklıor X eror dıyor ne yapmam gerekkk yardım ltn

Yukarı Alt