arkadaslar oncelikle merhabalar.bnm merak ettigim bi konu var.ecsro ya fembria die bi server geldi.şimdi ecsro server ı kapandımı.yani tum karakterlerimiz gitti.saçma gelebilir ama merak ettim.

mhtcyide böyle kapadılar , adamlar servere böyle reset atıp yeniden para vermenizi istiyorlar.

Ben Ornegın Acılcak Desem Herkez Inanır Ve Bır Konu Acar Aynı Ona Benzıyor Bu Tarz Konular..! :wink1:

darkonder

Öğretiyorum
bence bos ıs artıkın ecsro ıle urasmıcam normal sroya dondum kendımı exl ortamı kurucam guild actım ıste artıkın sızı beklıyom server uranus nıck DisKo_Girl

SleepWalkeR

Tanınıyorum
oyun açılcak çok büyük bir olasılık, media.pk2 si çıktı, yeni ip alındı server için. ama ne zaman açılcağı bilinmiyor. bilirmisiniz bilmem ama oyun 1 ay boyunca kapalı kalmıştı bi aralar. açmayacak olsalar yeni server gelcek, bekleyin falan demezler eğer öyle bir niyetleri olsa hosta para vermeye devam etmezler http://silkroad-trader.de/ halen açık 1 ay oldu boşuna bir aylık host parası vermezlerdi heralde bekleyip görücez elimizden bişi gelmio maalesef :S

SleepWalkeR demiş ki:
oyun açılcak çok büyük bir olasılık, media.pk2 si çıktı, yeni ip alındı server için. ama ne zaman açılcağı bilinmiyor. bilirmisiniz bilmem ama oyun 1 ay boyunca kapalı kalmıştı bi aralar. açmayacak olsalar yeni server gelcek, bekleyin falan demezler eğer öyle bir niyetleri olsa hosta para vermeye devam etmezler http://silkroad-trader.de/ halen açık 1 ay oldu boşuna bir aylık host parası vermezlerdi heralde bekleyip görücez elimizden bişi gelmio maalesef :S
aynen katılıyorum sana.ama şunu anlamadım.mesela fembria ya girmek için yeni charmı aççaz yoksa kendi charlarımızla dewammı etcez bunu merak ediyorum

Arkadaşım Eğerki Ecsro(Serveri)Kapandı İse Charla %75 Gitmiştir. Fembria Tek Başına Bir Server Olucaksa Ecsro Silindi, İse Charlarda Gitmiştir. Bu Benim Düşüncem Bilgi Aldıkca Paylaşacağım.

Hala Anlamadınızmı??Yoksa Anlamamak İçi Direnionuzmu ?

Kardeşim Ecsro Durucak Ordaki Charlarınızda Durucak

Fembria Ecsro kalabalık Olduğu İçin Açılıo Ek Olucak Ek Server Orda Yeni Üyeliklerle Yeni Charlar Kasacanız

Konuşma Tarzına Dikkat Et Adam Birşey Sordu Bende Cevaplamaya Çalıştım!.. Senin Burda Agrasiflesiceğin Bir Konu Değil Burası Sinir Atma Yeride Değil. Bir Soru Soruyorsa Sakin Ve Kibarca Cevap Vereceksin... Kimseyle Boyle Konusmaya Hakkın Yok!!!

extasi demiş ki:
Konuşma Tarzına Dikkat Et Adam Birşey Sordu Bende Cevaplamaya Çalıştım!.. Senin Burda Agrasiflesiceğin Bir Konu Değil Burası Sinir Atma Yeride Değil. Bir Soru Soruyorsa Sakin Ve Kibarca Cevap Vereceksin... Kimseyle Boyle Konusmaya Hakkın Yok!!!
burası tartışma platformu değil eğer tartışmalarınız devam ederse konuyu kilitlemek zorunda kalacağım :!:

extasi demiş ki:

Neden Üstüne Alınıyosunki Neyse Sinirliydimde Özür Dilerim.

ThEBLaDeR demiş ki:
extasi demiş ki:

Neden Üstüne Alınıyosunki Neyse Sinirliydimde Özür Dilerim.
Üstüme Alınmıyorum Üye'yi Savunuyorum. Bende Özür Dilerim.

Yukarı Alt