Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Daha fazla cevap için açık değil.
Bencede .. şahsen ben bilmiyorum :P skiller - banka - itemler resimleri koyarsan daha çabuk bulursun istediğini.

Hirsizdir bu arkadas bu charda calintiridr GaLaTaSaRaY isimli charimi caldi VIP e gelin alperi sorun ha su scammer diye gösterirler.

PS: Edaya selamlar :)

lnTerpoL

Bilgiliyim
Crusade demiş ki:
Nesquik demiş ki:
Hirsizdir bu arkadas bu charda calintiridr GaLaTaSaRaY isimli charimi caldi VIP e gelin alperi sorun ha su scammer diye gösterirler.

:confused1:
bu adam gene benm bir konumda EDA ya selam demişdi eda ozamanlar sevdiğim kızdı ve ettiğimm tonlarca küfürden sonra 1 hafta ban yemişdi üyelik eğer gene istiyorsan 1 sn düşünmem gene eederm haberin olsun adi köpek

Takımı
Seçiniz...
ajan05 demiş ki:
Crusade demiş ki:
Nesquik demiş ki:

:confused1:
bu adam gene benm bir konumda EDA ya selam demişdi eda ozamanlar sevdiğim kızdı ve ettiğimm tonlarca küfürden sonra 1 hafta ban yemişdi üyelik eğer gene istiyorsan 1 sn düşünmem gene eederm haberin olsun adi köpek
Hitaplarına dikkat et.Aranızda herhangi bir olay geçmiş olabilir,burası Dingonun ahırı değil herkese istediğin gibi küfür ,hakaret edemezsin.Git özelden ne yaparsan yap + olarak bende duydum bunu sana sorduğumda bana küfür etti bende çaldım dedin.Ben sözünün eri birisiyimdir yalan söylemem.Şimdi git özelden ne yaparsan yap bir daha hitaplarına dikkat etmezsen gerisine karışmam.
Ps:Dingonun ahırı demişim ki sen değil hiç kimse bir başkasına böyle sözler söyleyemez.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Hitaplarına dikkat et.Aranızda herhangi bir olay geçmiş olabilir,burası Dingonun ahırı değil herkese istediğin gibi küfür ,hakaret edemezsin.Git özelden ne yaparsan yap + olarak bende duydum bunu sana sorduğumda bana küfür etti bende çaldım dedin.Ben sözünün eri birisiyimdir yalan söylemem.Şimdi git özelden ne yaparsan yap bir daha hitaplarına dikkat etmezsen gerisine karışmam.
Ps:Dingonun ahırı demişim ki sen değil hiç kimse bir başkasına böyle sözler söyleyemez.[/quote]

Hasan üyeliği banla umrumda olmaz'!!!!
Birazcık anlasaydın bu lafları gelip konuşmazdın kardeşim.
Ben seni insan bilirdim MEHMETİN deepdevili caldığını herkes biiliyo ben seni arkadaş yerine koydum kardeşim ama deilmişsn

Takımı
Seçiniz...
Ben seni insan bilirdim MEHMETİN deepdevili caldığını herkes biiliyo ben seni arkadaş yerine koydum kardeşim ama deilmişsn
Çalmışım kanıtla hadi kanıtla, hadi bekliyorum.Noobie seni.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Crusade demiş ki:
Çalmışım kanıtla hadi kanıtla, hadi bekliyorum.Noobie seni.
adam deilmişsin lan ananın babanın üstüne yemin et desem düşünmeden edersin yalandan yere.
TELEFONDA ARADIM NİYE BÖYLE YAPDIN OLUM DİYE AMAAN BOŞWER DEYİP SURATIMA KAPATTIN HATIRLA.!!!!

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt