TheDeeP demiş ki:
bence data pk yeni uptade falan hepsi sıfırdan indirilecek
Sanmam.
Şöyle Düşün Test Server Açıldı.
ee 100 lv'i boşa vermediler. Player'ların Bugları bulup düzeltmelerine yardım etmeleri için açtılar ki 100 lv-Skiller-Moblar-İtem'lar vb. Şeyler test Server'da bulunduğundan Test Server Dosyalarına ek bir media getirilmesi daha mantıklı diye düşünüyorum. :thumbsup:

Beyler 3 gün önce gm damage reseti kaldırcağını söyledi testte bakıcaz yeni clientte kaldırır belki

Yeni Duyuru. Ana Sayfaya Eklersen Sevinirim. :)
Orjinal
We intendet to release the new Client including lvl 100 for all servers tomorrow. Quin Tomb won't be used. The most important bugs are fixed. At the moment we are testing a bit and doing a bit finetuning.
Türkçesi
100 lv'i de içinde bulunduran Client'ı yarın bütün serverlara uygulayacağız.Jangan Cave Kullanılmayacak. En Önemli bug'lar Düzeltildi. Şuanda Server'ı Test ediyoruz ve iyileştiriyoruz.

Creepy demiş ki:
Yeni Duyuru. Ana Sayfaya Eklersen Sevinirim. :)
Orjinal
We intendet to release the new Client including lvl 100 for all servers tomorrow. Quin Tomb won't be used. The most important bugs are fixed. At the moment we are testing a bit and doing a bit finetuning.
Türkçesi
100 lv'i de içinde bulunduran Client'ı yarın bütün serverlara uygulayacağız.Jangan Cave Kullanılmayacak. En Önemli bug'lar Düzeltildi. Şuanda Server'ı Test ediyoruz ve iyileştiriyoruz.
ekledim zaten :beer: önce bi baksaydın keşke :mrgreen:
ps: ilk kısmı tutturamamışm :mrgreen:

rahmi34 demiş ki:
Creepy demiş ki:
Son kısımdada Sorun var bu süre demiyor suanda diyor :lol:
olsun anlayn anldı :mrgreen: :mrgreen: kendi yorumumla çevirdim zaten 8)
w00t. o zaman tamam :beer: Neyse Muhabbet Topic'ine dönmesin

yarın Bütün Server'lara uygulayacaklarmış demekki bu gece Public'te kapanıcak umarım Public kapanıp V.I.P Açılır.

ECSRO Team

@ Türkçe

Yeni clientle beraber 100 leveli yarın getireceğiz. Quin Tomb kullanılmayacak. Önemli buglar kaldırıldı. Biz test ettikten sonra en iyisini size sunacağız

Ecsro takımı

Sanırım herkeste Benim İngilizcem daha iyi gibi bir takıntı var Seninki ile birlikte 3 adet çeviri oldu ana sayfada çevirisi vardı Sadece sonunu değiştirip koymak bir anlam ifade etmiyor bence.

Yukarı Alt