Server 100 Lv için kapanmıştır.
Bir kaç saat içinde tamamlanacağını söyledi [GM]
Kanıt;
- Resim Silinmiş.

Dear users ,

Vip is in update progress and it will be online as soon as possible.

Please be patient.

Yours Ecsro team.
Ecsro Forum > Game News
ecsro.net
05.12.2009.
We intendet to release the new Client including lvl 100 for all servers tomorrow. Quin Tomb won't be used.
The most important bugs are fixed. At the moment we are testing a bit and doing a bit finetuning.
ECSRO Team
Çeviri;
100 lv'i de içinde bulunduran Client'ı yarın bütün serverlara uygulayacağız. Jangan cave kullanılmayacak.
En önemli buglar düzeltildi. Bu süre içerisinde kontrol etmeye devam edicez ve daha iyi ayarlamalar yapıcağız.

Database news - 05.12.2009: from sro-db.de
Dear users,
The servers (Public/VIP) will be reopened with the lv 100 cap tomorrow... according to the ECSRO Team. There will also new files to be downloaded.
Çeviri;
Sayın üyeler
Ecsro Takımına göre Public ve VIP server 100 levelle birlikte yarın tekrar açılacak. Açıldığında yeni dosyalar indirilebilecek

06.12.2009.
The admins feel very very sorry about this issue... Some pets had to be deleted during the lvl 100 update. We charged some silk to every account which donated for items before.
ECSRO Team
Çeviri;
100 Lv güncellemesi sırasında bazı pet ler silindi. Yöneticiler bu konuda çok üzgün. Daha önceden ödeme yapan(silk-sp vs. alan) tüm accountlara biraz silk yüklendi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İnşallah bir an önce biter.Sağol haber verdiğin için, oyuna giremedim de ben az önce...

Aslında bi bakımdan pek zevkli olmucak test sw de o kadar uğraştık 10 dg düşürmek için şimdi bütün hepsi boşa gitcek keşke düşürdüklerimiz gerçek oynadıgımız sw deki çarlara gelse...
Ama diğer bakımdan düşünücek olursak 10 dg itemler skiller ve herşey ^^ Hu huuuuuu zevkli olabilir...

ahh ahhh salak gibi charımı caldırmasaydım :( ne bılıyım ben msn olmadanda parola değiştirildiğini :(

evet oluyor.
Bu Update ile oda kalkmayacak fakat ilerleyen zamanlarda kaldırılabilir.

Yeni bir Media indirmek zorunda kalabiliriz(Test Server'ı İndirmiş Arkadaşlar için)
Test Server'ı indirmemiş arkadaşlar ilk önce test'i daha sonra verilecek media'yı indireceklerdir zannımca.

EmmaW

rahmi34 demiş ki:
Emma W. demiş ki:
of yine kota giricek :D daha eski updatesinin datasını indirmedim :D
Kotasız <3 :coffee:
sermaloglu demiş ki:
ne zaman acılır kı ındırelım :D
bir kaç saat dediler beklemekteyiz bakalım.
yazın bende kotasız + 8mbit dim okul başladı 4gb ye hucum :/ ne eziyetmiş ya kotalı olmak :D ayın 4 ü daha benim kota 1gb :D

Yukarı Alt