Arkadaşlar,
Aegenin ilk açıldığı gün başladı Silkroad Online maceram. İlk başta herşey mükemmeldi. Ne olduysa bizim yüzümüzden oldu yabancıların bize düşman olması. Neyse, o konu hakkında konuşmayacağım çünkü uzar gider. Sonra isrodan sıkıldım charım soyulup, 6x kötü bir nuker kalınca elimde. Ecsro'yu deneyeyim dedim, ama ondan da sıkıldığımı, hep aynı şeyleri yapmaktan bunaldığımı farkettim. Bütün accountlarımı büyük ihtimalle Dexter'a ya da ikimizinde eski okuldan arkadaşı Engin'ê vereceğim. Ama bu forumu bırakamam :buddha: Forumdayım gene. İyi kasmalar!

Ps: Online oyunsuz olmaz cs 1.6 oynuyorum, ama yakında WoW'a başlayacağım.

Dexter

Tanınıyorum
Vayy yağız wow felan :D bnde birakicam yaa sıkmaya başladı ztn okul felanda var :D

Mopneet

bende 1.6 dayım downfall pmden bi ip atarsın akarız :))

Herkese Pm attırmayın yahu :D donanimhaber'in fun ve pro server'ı ve war3 serverı. war3 için ip isteyenler pm den ulaşabilir işte :D bu arada nickim DH | KuZuCuK ya da DH | Slayer* olabilir. çok ender Downfall ya da MetallicA* kullanırım :D

@Dexter
Bugün deneyeyim dedim kadıköyde free acc'la bir rogue ve mage denedim, bayıldım oyuna. Beklerim. Server belli değil daha ama.. :D

@FeeL
Teşekkürler hacım.

Hayır zaten istesem de bağımlı olamayacağım. Okullar açıkken sadece haftasonları... Okul kapanıncada tatildi, buluşmalardı vs.. Yani Silkroad da, Cabal da, Shaiya da, Maple da, Warrock ta beni kilitlemedi pc nin başına.. WoW da beceremez bunu bence.

arkadasım Bıraktıgın İyi Olmus ARtık Kafan RAhat Benim Gibi Cabal Basla Daha Eylenceli Ögrenene Kadar 2 Sene Geçiyor Ondan Sonrası Ohhhh

@Dexter
^^
@Osmangelincik
Biliyorum Cabal'da 48 lv charım var mars ta. Eğlenceli skiller falan ama sarmıyor :D
Bu arada Cabal'ı öğrenmek 2 sene sürmez saçmalama :D

Yukarı Alt