Spare_

Bilgiliyim
Veritabanı haberler - 18.12.2009:

Sevgili Oyuncularımız,
ECSRO Team Fembria Online !
En kısa sürede sitede statiks vs. yayınlanacaktır.

Veritabanı Ekibi

Saygılarımla,
Spare

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu bu haber topicleri harika olmuş devamlı güncelleyelim lütfen mucX :kalp:

Spare_

Bilgiliyim
Spare demiş ki:
Database news - 07.11.2009:

Public Tarama sırt ve genişletilmiş Guild paketi çevrimiçi / Giriş kamu sunucusu için artık hazırdır.

Public giriş: Giriş
VIP giriş: Giriş

Veritabanı Ekibi

____________________________________________________________________________________________________________________

Ecsro Haber - 07.11.2009:

VIP-kayıt bir sonraki gün içinde kapatılacak. Neredeyse üyelik sınırına ulaştık.

ECSRO Team

____________________________________________________________________________________________________________________

Database Haber - 05.11.2009:

Sayın kullanıcılar,

Biz yeni bir özellik ekledik bu genişletilmiş guild paketidir.

Özellikler

- Guildmaster [bağlantılı]
- Guildlevel
- Guildnation
- Playernumber
- TS ² IP
- Birleştirme koşulları
- Guildnews
- Tüm Unique-Guildmasters saatler (her zaman güncel)

Ayrıca (Üye No göre) düzenlenmiş olan bu yeni özelliği filolarda gösteren bir guildlist ekledi. Guild Paketleri için fiyatlar;

75m [VIP]
125m [Genel]

Size Guild için oyun içerisinde menü yöneticisi aracılığıyla sayfa değiştirebileceksiniz.

Örnek 1: Tıklayın
Örnek 2: Tıklayın

Ticaret için yayınlanmadan önce site üzerinden sayfa sağlanacaktır.
Eğer genişletilmiş guild paketi satın almak istiyorsanız bize oyun içinde yazın veya mailto:[email protected] adresine bildirin.

Veritabanı Ekibi.

ECSRO haber - 05.11.2009:

Uzun bir süredir yazmamıştım. Bunun için üzgünüm. Biz ecsro için yeni bir sunucu hazırlıyoruz. Tüm verilerinizi kopyalayacağız şuanda yeni sunucuyu test ediyoruz.

ECSRO Team

Bilgilere göre ECSRO ' ya yepyeni bir özellik ekleniyor. Ayrıca lag - dc vs. sorunlarını dahada hafifletebilmek için ECSRO yepyeni bir sunucuya taşınıyor. ( Database yedeklenmiş ) bilgileriniz kaybolmayacak olduğunuz yerden devam ediceksiniz sunucu değişirken. :byes:

Saygılarımla,
Spare

Günceldir.

bana yeni dosyaların sitesini veririmisin bi zahmet bende açık deil lütfen çok makbule geçer

Spare_

Bilgiliyim
utan61 demiş ki:
sen daha 15.11.2009 dasın
XD
biz 27.11.2009 dayız xDD
En son o zaman güncellenmişti çünkü 23 kasım'a kadar.
Milano
Hacım buralarda olamıyorum pek malum ev sorunları. Geldikçe güncelliyorum. :wink1:

wiT

rank8
ben ecsro launcerime tıkladığımda serverların ismi yerine "Unknown" yazıyor nasıl düzeltebilirim?

Yukarı Alt