ECSRO servere hızlı giriş ...trafic ve bot için .. ?!!!!!!!

evt arkadaşlar bende bir iki kes işe yaradı ancak herzaman yarıcak diye bişiy yok...neyse ALINTI değildir sadece bir düşüncedir benm için ama işe yarıyor...

ilk önce..
Başlamadan önce biriki hatırlatma yapmak istiyorum.
1. Nodc client ile bot kullanılmamaktadır.
2. Bot zaten server da yasaktır!!

İhtiyaçlarımız:
1. NoDc Client (Forumumuzda mevcuttur)
2. Cheat-Engine 5.4 (http://cheatengine.org/downloads.php)

Yapılıcaklar:
1. Silkroad.exe yi çalıştırın.
2. Cheat Engine i çalıştırın (silkroad çalışıyor olmalı)
3. Cheat enginden programı seçin (kırmızı/yeşil buton yanıp sönüyor..)
4. Silkroad.exe ye tıklayın
5. "Enable speedhack" e tıklayın ve "Speed"i 1,0 dan 600 e , "sleeptime"ı 3 ten 0001 e deiştirin.
6. "Set speed" e tıklayın.

..son bir bilgi...

Yaptıklarımız ne işe yaradı: Şimdi silkroad normalde 600 kat daha hızlı çalışıoyor. Sadece login ekranında kullanın!!! Oyundayken kullanırsanız oyununuz çakılacaktır.
Eğer karakter seçme ekranındaysanız start a tıklamayın!
Cheat engine e geri dönün, Speed'i 1,0 ve Sleep Time'ı ilk açılışta nasıl sa öyle yapın.
Bunlardan sonra herşey normale donucektir Cheat engine i kapatabilirsiniz.

iyi eylenceler tamamn benm buluşumdur bilmiyorum belki aramızda bunu kullananlar vardır..

Bu Konu Daha Önceden ''Arnildcivardagezer'' Tarafından Verilmişti..Ama Henüz Konuda '' Alıntıdır '' Yazısını Göremiyorum...Bir An Önce Ekle Bence..Ayrıca Verdiğin Bu Ayarlarla Her Defasında Oyuna Girince Dc Yersin...

Husooooo demiş ki:
Bu Konu Daha Önceden ''Arnildcivardagezer'' Tarafından Verilmişti..Ama Henüz Konuda '' Alıntıdır '' Yazısını Göremiyorum...Bir An Önce Ekle Bence..Ayrıca Verdiğin Bu Ayarlarla Her Defasında Oyuna Girince Dc Yersin...
bence de...... :x

bilmiyordum bunu verdiklerini ve ben bunu kendim tasarladım bazılarınız bunu işe yaramaz diye düşünsede bir emektir sonuçta tşk edin önce.. alıntıdır yazmayacapğım çünkü bunu aalıntı yapmadım..

bunu senin tasarladığına inanmıyorum çünkü noktasına hatta virgülüne kadar bi yazı bi yazıya benzeyemez.tşkkür konusuna gelince ben alıntı olduguna inandıgım için etmiyorum

berke1676 demiş ki:
bilmiyordum bunu verdiklerini ve ben bunu kendim tasarladım bazılarınız bunu işe yaramaz diye düşünsede bir emektir sonuçta tşk edin önce.. alıntıdır yazmayacapğım çünkü bunu aalıntı yapmadım..
Buna Ne Diyeceksin Çok Merak Ediyorum Arkadaşım!....

viewtopic.php?f=245&t=54391

direk copy past baska bisi deil emekte harcamamisin bu forumdan kopyalamissindir bunuda sen baska forumdan bile bulduna inanmiom

ulan belşçilere kızıyosunuz birde böle araştırıp bulanlara kzııyosunuz ben okdar ardaım yoktu koy-dum ya ben bulamadım yada o arnildın alıntı yaptığı dosya rafa kalktı yanı bende evt bir sitede sheat engineyi buldum ama sro için diil bu program bnm baska seyleri hızlandırmama yaradı sroda denedim tamamen rastlantı aynı olması kasıtlı olarak yapmadım yinede özür dilerim arnild sana sağgısızlık ettim..

Yukarı Alt