Lucktoz

Bilgiliyim

- Resim Silinmiş.

Arkadaşlar görüyorum ki Ecsro NoMi bölümü altında Üyelik var mı verir misiniz gibi Topic'ler çoğaldı.. Arkadaşlardan yardım istiyorum, böyle Topic'lere bir son verilsin istiyorum. Sizden istediğim üyelik isteyen arkadaşlar bu Topic altından üyelik alamadım , üyelik istiyorum demeleri. Üyelik verecek şahıslar yani oyuna başlayıp da oynamayan arkadaşların üyeliklerini alıp üyelik isteyen arkadaşlara verilmesi ve amaç arkadaşların merakının giderilmesi..

:arrow: Eğer üyeliğimi kullanmıyorum biri kullansın istiyorsanız, böyle bir yardım ederim diyorsanız Ö.M ile Account'unuzu bana ulaştırmanızı istiyorum..

:arrow: Eğer üyelik alamadım üyelik istiyorsanız kesinlikle Ö.M ile değilde.. Topic altına ''Üyelik alamadım, üyelik istiyorum'' demeleri yeter elimde olduğu kadarıyla size ben Ö.M den ulaştırmaya çalışacağım..

Sizden ricam bir kere yazmanız ve beklemeniz. Malüm gönüllü arkadaşlar bana ulaştıracak ki bende size ulaştırayım.. Yardımlarınız ve dikkate aldığınız için teşekkür ediyorum. :kalp:

Kalipso
Special Thx XERO

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Topic görselimizi yenisiyle değiştirir misin? ^^

ya ben aldım üyelik yanlış dio aynı isimde tekrar alıyım dedim kulanılıo dio ama girince şifreyi yanlış dio

ya ben aldım üyelik yanlış dio aynı isimde tekrar alıyım dedim kulanılıo dio ama girince şifreyi yanlış dio

Yukarı Alt