Lucktoz

Bilgiliyim
Evet Arkadaşlar NoMi Serverimizde bazı buglarımız ve açıklarımız var. Bu bugları ve açıklarımızı bu topic altında paylaşılım ki oyuna başlayacak arkadaşların haberi olsun.

- Resim Silinmiş.​

Kalipso
Special Thnx Rhea

ps:Benim bilmediğim, sizin bildiğiniz buglar var ise topic altına yazmanız yeterli hemen ekleyeceğim. :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Lucktoz

Bilgiliyim
Oyuna başladığın gibi yapabiliyorsun. Başlıdığın anda hp potu alarak 7 Level Water Ghost Champion'u kesersen Stat bugu oluyor.

Lucktoz

Bilgiliyim
Tam olarak bilmiyorum ama bugu yaparsan direk 5 level oluyorsun. 5 Level da vereceği toplam stat sayısı 15 iken +5 stat veriyor diye biliyorum. Yanlış ise düzeltilsin lütfen.

O stat bugu pek sağlıklı bişey değil.Verdiği +5 dağıtamadığı statlar çünkü.1 level atlamış gibi 1 int 1 str veriyor geriye kalan 4 level için vereceği statı vermiyor senin kullanmanı istiyor.Eğer Str isen işine yarayabilir ama intsen ilerde biraz zorlar gibime geliyor.

Lucktoz

Bilgiliyim
Stall Bugu Hotan'da diye duymuştum. Hotan da stallara düzgün giriyor ise 4.cü maddeyi kaldıracağım.

Kalipso demiş ki:
Stall Bugu Hotan'da diye duymuştum. Hotan da stallara düzgün giriyor ise 4.cü maddeyi kaldıracağım.
evt şimdi girip hotana bak istersen potcuda 2-3 tane stall var ve ben sorunsuz sekilde girip itemimi çekebiliyorum ^^

Kalipso demiş ki:
Oyuna başladığın gibi yapabiliyorsun. Başlıdığın anda hp potu alarak 7 Level Water Ghost Champion'u kesersen Stat bugu oluyor.
O Bug Sayılıyormuki ? 2 Lv Birden Atlandığı İçin Bonus Olarak Veriyor Onu.

En Azından Ben Öyle Biliyorum ^^

Lucktoz

Bilgiliyim
Dark Fortress demiş ki:
Kalipso demiş ki:
O Bug Sayılıyormuki ? 2 Lv Birden Atlandığı İçin Bonus Olarak Veriyor Onu.

En Azından Ben Öyle Biliyorum ^^
Sonuçta bug işte :lol: :lol:

Yukarı Alt