ECSRO Downtime

ECSRO is offline because of unexpected problems,
We will try to fix them as soon as possible! |

bazı problemlerın gıderılmesı ıcın kapatılmıs ve gerı alınacak anladıgım kadarıyla :|

Ecsro Forumda buldum...

forumda birşeyler felan daha yazmışlar.anladığım kadarıyla download bölümüne yeni dosya ekleyecekler.

ve gm fairplay atılmış fembria gm si turkish bolumude kapatılmış right moderatorluktan ya istifa etti yada atıldı yeni moderator seçilene kadar kapalı oluncakmış ve yazı yazılamıyacakmış of bee

biraz surer gibi görunuyor çünkü görüldüğü itibariyle içişleri karışık isyanlar var ve zor durumda şu an ecsro gm yi bile attılarsa mis gibi insandı forum administratoruydu bi de biraz surer gene guvenlik problemlerini çözmeye çalışıyorlar bi de rollback atılcak galiba

durduk yere kaç tane çarım banlandı koyim ecsro ya oynamayın bence artık ben oynamıyom yakında sizde ban yersiniz

beyleeeeeer serverlar gelio galiba online yazıo vip ve ecsroda ama girilmio bakım var dio loaderla inş servlerin hepsini açarlar fembriada online yazacakmı bakalım

InversioN demiş ki:
ECSRO Downtime

ECSRO is offline because of unexpected problems,
We will try to fix them as soon as possible! |

bazı problemlerın gıderılmesı ıcın kapatılmıs ve gerı alınacak anladıgım kadarıyla :|

Ecsro Forumda buldum...
adamlar da pek zeki.Problem olmasa kapanmıyacağını biliriz serverın heralde.

Yukarı Alt