arkadaşlar Fembrianın kapalı olma nedeni tamamen kendi ingilizcemle çeviricem ve media.pk2 dosyasının yenisini vericem indirin. Kesinlikle kendi sitesinden alıntı. eğer hile hack falan derseniz yazıklar olsun.

04.01.2009

03.01.2009
1)We are sorry for all inconviences, caused by the downtime of Fembria. We do our best to fix the problem which is caused by a third partie.

2)New Media.pk2 is published. Please download it in the download section.

ECSRO Team

ECSRO Team

Bütün Zorluklar Yüzünden ( fembrianın düşmesi yüzünden) Çok üzgünüz. Biz Elimizden Gelen 3. Part için ( sanırım legend 3 ) Bütün Fixlemeleri yaptık.

Yeni Media.pk2 dosyası Yayınlandı. Lütfen download sektöründen indiriniz..

Download
http://rapidshare.com/files/179651196/2009_ECSRO.rar
Download

Yukarıdan indiriniz Bende Şu anda indiriyorum Kesinlikle siteden buldum sizinlede paylaşmak istedim. En ufak virüs vb. bişi olmaması lazım Yemin ediyorumki sitesinden alıntı.. Sakın aLeyhime Konuşma YapmayıNn.

Son aLdığım Bir bilgiye Göre
Dear User,
All Servers are offline because we are working on a new So-Ok Event.
There is no garanty that it will work.
Please be patient and don't spam.
Thank you

ECSRO Team

Yani Tabiri Caiz ise
Bütün serverler Kapalı çünkü yeni so-ok eventi üzerinde çalışıyoruz
Bu işe bi garanti veremeyiz
Lütfen Biraz Sabır Gösterin Ve spam Yapmayınız.
Teşekkürler

İyi güzel teşekkürlerde hack falan derseniz yazıklar olsun. burası kötü olmuş. :wink1: Sorun olmadığı sürece kisme size öyle birşey diyemez. Ayrıca siz öyle birşey yapmadıkça kimse böyle bir şey ile sizi yargılayamaz. :wink1: :kalp:

saoL kardeşim Cevabınla beni gururlandırdın. Ama Hepimizin Kardeş olduğunu unutan Bazı kötü insanlar var. O kadar uraşılıp YapıLan emekleri Hiç düşünmeden KaralayabiliyorLar. :/ işte OnLar benim KardeşLerim değiL

31kral31 demiş ki:
saoL kardeşim Cevabınla beni gururlandırdın. Ama Hepimizin Kardeş olduğunu unutan Bazı kötü insanlar var. O kadar uraşılıp YapıLan emekleri Hiç düşünmeden KaralayabiliyorLar. :/ işte OnLar benim KardeşLerim değiL
Onlar da yaptıkları hatann farkına varıcak. (Umarım.) Ama şunu unutma emeğe karşılık kötü bir yorum yapan gereken cevabını alır. :wink1: Böyle korkular içinizde bulunmasın. ^^

Paylaşım için saol.Bu yeni media pk bugların çözümlendiği için çıkarıldı birde şu event moblarının isimleri o media pk ile görünüyor.

BeyLer bununla ilgili bi resim upload ettim siteye admin bakarsa utanır heralde :D

inşallah pixelere yada başka bi gm de bakarda biraz hızlandırırlar çalışmayı. ( site admini değil ecsro admini ) :D

Kai

olduser
ben ecsro da oynadıgım için(arada giriyorum) bi sorun yok,teşekkürler paylaşım için,iyi oldu bu.

Yukarı Alt