Oncelikle Slm Arkadaşlar...

Silkroadda İtem Kopyalamak Mevcut ancak bunun ismine item kopyalamak denirse aslında birini kazıklama yöntemi demek doğru olur.

Bu Nasıl Yapılıyor ?

Öncelikle Bilmeniz Gereken Şey Şehirden Uzak Olmanız Gerektiği
Örneğin Istanbuldaki(constantilope) Witch's Lighthouseun orada denedik oldu ama semerkantta olmadı.

---> Örneğin bir adamın +3 spearı var ona stall kur diyorsunuz ancak999.999.999 dan koymasını söylüyorsunuz.Sonra Open desin ve stallıaçsın (stala sizde girin yoksa olmaz stall chatinden adama yapacağıişlemleri söyleyin)Open dedikten sonra modifylasın ve itemi geri çeksinitemi çektiği an stalldan çıkmanız gerekiyor ( adam hala stallda olucak) sonra ona itemi 1 golddan koymasını söyleyin ancak stallı açmamasınısöyleyin.(işte kurnazlık burada başlıyor) koyulmuyor dediği an stalagirin ve itemin 1 golda orada durdugunu göreceksiniz ama adamçantasında görüyor sanırım bi çeşit bug.
Ve adama stallı açmasını söyleyin ve itemi 1 golda çekin.Siz itemiçektikten sonra item sorunsuz çantanızda oluyor ve adamın çantasındadaaynı item oluyor ancak adam çantasındaki itemi oynatamıyor giyemiyorsatamıyor depolayamıyor.adamın itemi return scroll bastıktan sonra veyaoyuna girip çıkın sonra çantasından gidiyor ve item sizin oluyor bukadar basit.Bu denenmiştir.(item zaten sizin oluyorda adamdan tamamengidiyor 1 golda çektikten sonra istediginizi yapın adam kendi iteminikullanamıyor yani sadece itemin resmi kalıyor.)
Not: Bu daha önce verildimi bilmiyorum verildiyse kusura bakmayınyapamadaysanız yazın yardımca olmaya çalışacagım olmaması mümkün değilkendimde yaptım.

Daha Açıklayıcı Olsun Diye Aşşağıda Yazdıgımıda Ekliyorum :

Yukarıda Yeterince Açıklayıcı Anlattım Ama Tekrar Tane Tane Anlatayım

Yapılıcaklar:

1-)Bi Kurban Seçin Sehirden birz uzak olmalısınız örnek olrak istanbuldaki yerde yaptıkwitchs lighthouse kuzeyde orada oldu ama semerkantın biraz dışındaolmadı.

2-)Adamın Silahını Veya Başka Bir İtemini Kopyalayabileceginizisöyleyin Bu Silah , Elixir , Köpek ,Tablet de olabilir fark etmez

3-)Seçtiginiz Kurbana kendisinin seçtiği itemi (örnek verdim +3spear dedim.) koydurun

4-) Koydurdugunuz itemi 999.999.999 dan koydurn fiyat olarak(bu arada stallın içinde adamı takip etmelisiniz)

5-)Stalı Açtırn

6-)Sonra modify yapmasını isteyin itemi geri çeksin

7-)Adam İtemi çektiği an stalldan çıkın

8-)Özel mesajdan(PM & Whisper) itemi 1 golda koymasını söyleyin (ama hemen açtırmayın)

9-)Adamın size koyulmuyor mesajını atmasını bekleyin attıgı zaman stala girin

10-)Stala girdinizde open stall demesini söyleyin çünkü stall ondabomboş gözükecek sizde o item 1 golda gözükücek adam open dedği anitemi çekin

İtem sizde olucak adamda kopyası duracak adam o kopyayı ne satabilir negiyebilir ne bankaya koyabilir kıpırdatamaz return çekince veya oyundançıkıp girince item yok olur gerçek item sizdedir

linkeven demiş ki:
nabalm kardş herkz snn kadar zngin deil
Hahahahaha.. Ben anamın karnından sroda içinde 1b gold olan acc lamı çıktım? ne bileyim element falan sat.... illa adını mı kirletmek istiyosun.. saçmaladın sanki biraz.. 'napalım abi... param yok benim.. benim hiç param olmadı abi.. biz yıllardır açız abi...' küçük emrah yapsaydın keşke.. en azından belki gülerdik :coffee:

:D tamamn bütn yazlan yourumları okusaydn böle konuşmazddn arkadasşm birnde sinde bunlara kanmamak için ve başka arakadaşlar bunun nasl olacıyla ilgili istek açtılar bnde onlara yardım olsun die yazdm eer snnde başına böle bşey glse bana hçç konu açan olmadı abi.... deme die

Yukarı Alt