Arkadaşlar Abimle Birlikte ECSRO da Gold Karşılıgı Vip Acc Satmayı Planlıyoruz Yaklaşık 400m Gold Civarına Satıcaz

Kalan Vip Acc Sayısı : 30 Adet

Vip Acc Fiyatı: 400m Gold

Almak İsteyenler Bu Konu Altına Yazabilirler Ne Kadar Para Verebilcekleri Vs Gibi

Satışlar 2-3 Hafta Sonra Başlıcaktır Bir Aksılık Cıkmazsa tabi (Tatil vs)

NOT: Paypal Blockum 5 Gün Sonra Açılıyor 5 Gün Sonra SAtışları Açıcagım

OsmanGelincik demiş ki:
Arkadaşlar Abimle Birlikte ECSRO da Gold Karşılıgı Vip Acc Satmayı Planlıyoruz Yaklaşık 700m Gold Civarına Satıcaz Gibi Duruyor Ama Belli Olmaz

Kalan Vip Acc Sayısı :---

Vip Acc Fiyatı:---

Almak İsteyenler Bu Konu Altına Yazabilirler Ne Kadar Para Verebilcekleri Vs Gibi

Satışlar 2-3 Hafta Sonra Başlıcaktır Bir Aksılık Cıkmazsa tabi (Tatil vs)
700m mi bugun global attılar 64 lvl glavie char ecsro vipde normal ecsroda 400mye karsılık satıyolarmıs

216 m e olursa hemen alıcam çabuk ol 2 hafta içinde ben parayı bitiririm:D

elimden gelse şimdi başlatırım ama paypaldan isro yüzünden block yedim blocku kaldırtmaya çalışıyorum kaldırmazlarsa moneybrokers tan alıcagım suanda 50 adet acc alınmış bir durumda duruyor paralarını yatırma kaldı İsteyene vericez ama block kalksın moneybrokers sorun cıkartır uzun sürer almamız şuanda onla ugrasıyorum topic altına yazacagım başlıktanda anlarsınız satışın başladıgını

Ewet sky kankam olur bende 250 falan koyarsanız parayı toplamaya çalışırım

oSman Başladğınızda Söyleyin ben siz başlayana kadar para yaparım olmadı bnm çarı veriym size :mrgreen:

Yukarı Alt